header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Relaxace (nejen) pro maminky Terka Dvořáková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem maminka na mateřské dovolené, profesně odborná asistentka na univerzitě v oboru psychologie zdraví, duševní hygiena, psychomotorika. Vystudovala jsem tělesnou výchovu - psychologii. V letech 2014 - 2019 jsem absolvovala osobnostní tréninky u duchovního učitele Michaela Barnetta. Od té doby jsem na Cestě sama k sobě. Propojuji znalosti a dovednosti v oblasti poznávání našeho těla a psychiky. Miluji pohyb, hudbu, moře a hory. Učím lidi, jak uvolnit tlak na sebe sama a vytvořit prostor pro radost, spokojenost a chuť do života. Pojďme si život užít a ne pouze přežít! :)

Proč si dovolit relaxovat? + 3 tipy jak začít

Stručný průvodce pro zaneprázdněné jak do života zařadit kvalitní relax. + 2 relaxační audionahrávky Pozoruj svůj dech a Uvolni napětí. V ebooku se dozvíte, proč je fajn zařadit do svého života vědomou relaxaci a jak na to. Díky ebooku: - vytvoříte prostor pro radost a spokojenost ve svém životě, - uvolníte tělo i mysl, - odpočinete si na fyzické i psychické úrovni.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kouzlo relaxace: jak se uvolnit do života maminky

Ebook obsahuje návod jak vystoupit z napětí, únavy a vyčerpání při péči o děti, o rodinu, o ostatní. Je zaměřen pro zaneprázdněné maminky, které mají málo volného času, ale své si tam najdou i jinak vytížení či přepracovaní. Najdete v něm 3 meditační videa: 1. Zastav se a dýchej (10 min.) 2. Stoupni si do své pravdy (20 min.) 3. Napoj se na energii života (10 min.) a výklad pro jejich použití.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže naprosto předčil má očekávání. Už dlouho jsem se chtěla naučit vytvářet webové stránky, mít vlastní blog, psát články, najít své téma, ale vůbec jsem nevěděla jak na to. Dokonce jsem již měla zaplacený konkurenční kurz online podnikání, ale kvůli těhotentství a stěhování jsem to zrušila a ještě rok počkala. Jsem vděčná, protože jsem našla tento a ten je jedinečný! Z tohoto kurzu jsem nadšena, jakým způsobem je veden. Podnikání pro mé podvědomí znamenalo podvod, nekalou soutěž, místo, kde se lže, aby člověk "vydoloval z lidí peníze". Tady krok po kroku se člověk svléká do naha, jde cestou pravdy a autenticity, na které je maximálně podporován. Ukazuje své dary světu, učí se je prezentovat. Kurz mi přinesl: - sebevědomí, že jsem i na mateřské schopna dát dohromady souvislou větu - radost, že můžu tvořit, co "má smysl" - nadšení pustit ven, co se skrývalo dlouhá léta pod pokličkou - uvědomění, že mohu propojit všechny své znalosti a dovednosti - čas pro sebe, pro svou tvorbu - odhodlání, že "můžu" - slzy dojetí - uznání a podporu od partnera, kterou jsem nečekala - otevření dalším úrovním života - vděčnost, že něco takového existuje. Děkuji! Zatím projekt nevydělává, ale ten pocit, že mám vlastní webovky, na které mohu odkazovat. Když mě něco kloudného napadne, mohu zveřejnit článek a dát o něm vědět, prostě boží!!!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže