header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rehabe Markéta Hasoňová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem fyzioterapeutka a věřím, že se tělo dokáže uzdravit samo, pokud mu nasloucháme. Svým klientům jsem průvodkyní na cestě za poznáním vlastního těla, ale rozhodnutí, zda po ní chtějí jít, nechám na nich.

Jak si ulevit od bolesti zad, než získáte termín na rehabilitaci

Trpíte akutní bolestí zad a termín na rehabilitaci je v nedohlednu? Vyzkoušejte tipy v eBooku Jak si ulevit od bolesti zad, než získáte termín na rehabilitaci.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zbavte se bolesti zad

Trápí vás bolest zad a nemůžete se naplno věnovat tomu, co vás baví? Můžu vás provést léčebným procesem krok za krokem.. Denně se setkávám s lidmi, které trápí bolest beder. Nejdřív je sem tam při nějaké činnosti píchne v zádech, nakonec se zaseknou v určité poloze a nemůžou se hnout, například při přenášení těžkých věcí nebo dlouhé cestě autem. Často jim stačí změnit svoje návyky, pochopit, co se děje s jejich páteří a pravidelným cvičením bolest odstranit. Proto jsem zkušenosti se svými pacienty sepsala a natočila krátká instruktážní videa do svého eBooku Zbavte se bolesti zad aneb vraťte se k tomu, co vás baví, v 5 krocích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže