header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rehabe Markéta Hasoňová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jako fyzioterapeutka a trojnásobná máma cítím, že mým posláním je vás motivovat k aktivnímu přístupu ke svému tělu a díky tomu, abyste byli vzory pro své děti. Umožněte sobě a svým dětem kráčet životem s lehkostí a hlavou zpříma. Dopřejte si pohyb ;)

ONLINE minikurz pro těhulky ZDARMA

Pohyb je v těhotenství velmi důležitý, vyzkoušejte si se mnou pár lekcí ;)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Těhotenství s nadhledem

Chcete si své těhotenství užít bez zbytečných strachů, jestli to či ono můžete? Hledáte možnosti, jak ulevit svým zádům nebo nohám? Potřebujete poradit s výběrem věcí pro miminko? Chcete se připravit na porod a následnou rekonvalescenci? Pak je tento eBook právě pro vás!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

ONLINE KURZ PRO TĚHULKY

Chcete se udržet v KONDICI a zůstat aktivní během celého těhotenství? Ráda byste se připravila na porod? Milujete pohyb a prostě si jen potřebujete zacvičit s respektem k vašemu těhotenství? JSTE TĚHOTNÁ NE NEMOCNÁ!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem všechny části kurzu. Celý kurz je systematický, přehledný, názorný a ucelený. Díky Stáně jsem dokázala připravit základy pro své online podnikání a připravit několik produktů. Doporučuji ho všem začínajícím online podnikatelům!!!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže