header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Řecká vášeň Pavla Císařová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně řeckým světem a milovnice přímořského života. Jsem inspirátorka zralých žen k jejich kroku do nového života, k poznání, že žít se dá i bez zajetých kolejí, naučených vzorců a bez splňování představ okolí. Jsem žena, která v sobě našla sílu a energii ŽÍT JINAK.

Řecké postřehy českýma očima

Zamilovat se je tak snadné. A co když objektem naší lásky je země, její jazyk, lidé, kuchyně... A co když prostě nejde přestat... Tak nepřestávejte! Vstupte se mnou prostřednictvím tohoto e-booku do života Řeků a poznejte i vy jejich zvyklosti a obyčeje.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kos – ostrov, kam se mi nikdy moc nechtělo

Seznámíte se s ostrovem a zjistíte, že někdy očekáváme málo a dostaneme mnohem víc.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Řeckou kuchyní ke zdraví a životní pohodě

Souhrn několika aspektů, u kterých jsem si všimla, že se v řeckých životech pravidelně opakují. Díky své opravdu silné orientaci na vše řecké jsem si mnoho let při svých cestách do Řecka všímala věcí, které jsem buď neznala, nebo mi přišly neobvyklé, anebo jsem jim pod vlivem prostředí přišla na chuť. V knize popisuji sedm aspektů, které výrazně ovlivňují kvalitu života Řeků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem přípravku, základku i střední. Všechny kurzy mě obohatily o nové dovednosti, naučila jsem se psát blog, udělat si webové stránky, pracovat se sociálními sítěmi. Ochutnala jsem online svět podnikání, který je o svobodě a volnosti. Donutilo mě to zapracovat na sobě, vykročit ze svého komfortu a anonymity. Několikrát jsem na té cestě škobrtla, občas jsem se ztratila, rozhodně jsem si šla svým tempem. V každém případě moje „dítě“ Řecká vášeň existuje a jsem za to vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže