header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Reality profesionálně a srdcem Hana Kubáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem přesvědčená, že dobrý makléř je vlastně člověk mnoha tváří– marketér, kreativec, psycholog … a je toho více. Cítím velkou radost, když do nemovitosti, kterou prodávám, přijde člověk, kterého osloví tak, že ji koupí. Když se oba protnou a najdou. Tahle radost mě pohání a motivuje. Nepatřím do té skupiny makléřů, které zajímá často pouze zisk. Prodej nemovitosti beru jako komplexní věc, ideálně založenou na dobrých vztazích mezi všemi zúčastněnými. Charakterizuje mě profesionalita, kterou jsem získala během 8 let praxe, a laskavost. Sázím na kvalitní propagaci a marketing prodávané nemovitosti a velmi dobrou komunikaci s klienty. Tím zajišťuji prodej za maximální cenu v daném kontextu. Mé služby zahrnují samozřejmě starost o obchod od A do Z. Patří k tomu i smlouvy od kvalitního právníka, zajištění převodu na katastru a přehlášení médií. Mí klienti se nemusí o nic starat. Zaměřuji se na oblast středních Čech a Prahy, občas vyjedu i za hranice těchto okresů. Reference od klientů, které vám řeknou o mé práci více, najdete na mých webových stránkách. Od roku 2015 spojuji lidi a místa. Profesionálně, srdcem, kreativně. Propojíme se?

On line odhad ceny nemovitosti

Chcete mít rámcovou představu, za kolik se vaše nemovitost může prodat? Právě pro vás jsem připravila on line odhad. Vyplnění zabere pár minut.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže