header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rande s Prahou Marianna Kadlčíková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná PRŮVODKYNĚ Prahou. Miluji Prahu, její historii i památky, a mám radost, když vám mohu své znalosti předávat, abyste z návštěvy našeho hlavního města a jeho poznávání měli opravdový zážitek. Svět RANDE S PRAHOU – to jsou blogové články, eBooky, ale i komentovaná Rande s průvodcem.

8 netradičních tipů na nezapomenutelný den v Praze

Projděte se Prahou a objevte místa, kolem kterých jste možná chodili, aniž byste si jich povšimli. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Secesní RANDE S PRAHOU

Můj oblíbený sloh přelomu 19. a 20. století naštěstí v Praze doposud zanechal stopy a my se po nich vydáme. Dozvíte se nejen o historii jednotlivých secesních památek, ale taky vás upozorním na spoustu obdivuhodných detailů, kterých byste si při běžném zhlédnutí možná ani nevšimli. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

RANDE S PRAŽSKÝMI MOSTY

Poznejte všech osmnáct pražských mostů přes Vltavu! Připravila jsem pro vás jednoduché karty s fotografiemi mostů a heslovitými údaji o jejich vzniku a zajímavostech. Vše rychle a přehledně ke stažení do mobilu nebo tabletu!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy Stáni a Jirky Stiborových (Plážová základka a Plážová střední) mě navedly na cestu, na niž bych se nejspíš nevydala – cestu, kterou stále ještě prošlapávám a u níž věřím v její velký potenciál, jež neustále po pomalých krůčcích rozvíjím. I když na nějakou dobu ze svého plážového podnikání vypadnete, vždy (!) máte možnost se do něj díky kurzům, které jsou neustále přístupné, opět vrátit a navázat, kde jste přestali. Máte neustálou podporu Stáni i Jirky, kdykoliv ji potřebujete, a to je na tom všem skvělé. Sami si určujete tempo, sami se rozvíjíte, sami budujete. Ale ta podpora za vašimi zády, kterou stále vnímáte, je neuvěřitelná a kolikrát vám pomůže vydržet a nevzdat se. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže