header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rainbow Planet Vlaďka Volfová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Miluju zdravé jídlo a baví mě být kreativní. Vím, že barvy hrají v jídle důležitou roli a nabíjí ho živinami a energií. S radostí předávám své nápady a barevné recepty jako inspiraci všem, kdo má chuť si také vytvářet zdravá a výživná jídla plná duhy. V tuto chvíli také vytvářím můj nový projekt, vlastní značku přírodních, barevných superfood prášků.

Přidej si duhu do svého jídla

Ebook je první seznámení s duhovými superfoods. Odpoví na otázky, které souvisí nejen s nimi, ale celkově se zdravým životním stylem. Proč jsou barvy v naší stravě důležité a také jak mohou superfood prášky obohatit jídelníček celé rodiny zábavnou formou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Barevné superfood recepty

Ebook obsahuje více než 50 barevných receptů a tipů pro každý den. Inspiraci na zdravé snídaně plné barev, smoothie, dezerty a drinky, ale také lehká hlavní jídla. Zároveň celou řadu tipů a vychytávek pro jednodušší a zdravější stravování pro celou rodinu. Mám ráda jednoduché věci a ráda z vaření dělám zábavu. Většina receptů je v základu bez lepku, laktózy a přidání vajec. Všechny recepty a tipy jsou mnou ověřené a vycházím z vlastních zkušeností. Ebook Barevné superfood recepty je cesta, jak jednoduše a zábavně ochutnat duhu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Byl to zasadní krok ve startu mého podnikání. Diky němu a hlavně Stáně, mozku celého Podnikání z pláže, mám v hlavě ještě spoustu nápadů, které se nabalují na můj původní projekt a další přicházejí. Budu si to muset začít zapisovat :) Je to neuvěřitelná motivace. Díky!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže