header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Radosti nad starosti Marketa Fischerova

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Učím rodiče, jak hravě a kreativně trávit svůj volný čas s dětmi a zároveň je učím, aby nezapomínali sami na sebe. Dávám funkční návody na tvoření s dětmi tak, aby to bavilo nejen děti, ale i rodiče. Učím maminky, aby si v každodenním kolotoči našly čas na sebe, dobily si baterky a pak mohly naplno fungovat a radovat se se svými dětmi.

Hravě s dary přírody

Rádi s dětmi trávíte čas venku, ale také vyrábíte? Milujete pracovní listy, kdy se děti hravou formou učí a zároveň podporují jejich kreativitu a fantazii? Objevte s dětmi kouzla přírody a přeneste si je až k sobě domů v eBooku Hravě s dary přírody.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

10 tipů jak trávit čas s dětmi

Chcete s dětmi trávit čas, aby to bavilo vás i je? Nevíte co dětmi ve volném čase? O tom je eBook 10 tipů jak trávit čas s dětmi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hrajeme si s podzimem

Edukativní sešit, který pomáhá rozvíjet fantazii a jemnou motoriku dítěte. Podporuje jeho smysly a kreativitu. Pracovní sešit s podzimní tematikou pro děti od 2-5 let.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Quiet - Book-pracovní sešit

Edukativní sešit, který pomáhá rozvíjet fantazii a jemnou motoriku dítěte. Podporuje jeho smysly a kreativitu. S tímto pracovním sešitem vás čeká cesta plná dobrodružství. Zahrajete si na policii a nezapomenete se zastavit na semaforu. Stanou se z vás farmáři, kteří budou dobře znát svá zvířátka a jako správný farmář si postavíte svůj domeček. Pro děti od 2-5 let.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Adventní cesta aneb 24 dní zábavy pro rodiče s dětmi

Adventní cesta vám zkrátí čekání na Ježíška. 24 dní zábavy pro rodiče s dětmi doprovázené adventními kartičkami, příběhy Martínka a Aničky a pracovními listy. Její brány jsou otevřené pouze jednou v roce a to od 1.-24. prosince.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak být šťastná o Vánocích

Vánoce jsou svátky klidu, míru, lásky a pohody. To slovo POHODA, zvýrazním velkým tučným písmenem. Protože právě na tu pohodu v tom vánočním shonu, bohužel zapomínáme. Objevte kouzlo Vánoc díky kterému u vás doma bude panovat ta pravá vánoční pohoda. Ebook Jak být šťastná o Vánocích je doprovázen praktickými příběhy ze života. K eBooku patří pracovní listy, díky kterým pro Vás bude snažší, ujasnit si hodnotu Vánoc, a prožít tak bezstarostné a šťastné Vánoce, dle Vašich představ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi doslova změnil život. Konečně se můžu seberealizovat a dělat to, co mě baví. Navíc můžu pracovat z domu a být tak se svými dětmi kdykoli se mi zachce. Bez vedení Stáni a Jirky bych toto nikdy nedokázala. Jsem ráda, že mi vstoupili do cesty a já tak mohu tvořit projekty, které pomáhají dalším lidem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže