header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Radost ze života Petra Salačová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Mé jméno je Petra Salačová a pomáhám ženám navrátit se k přirozenosti. Sdílím své zkušenosti, návody, učím techniky, jak se sebou můžete pracovat, abyste dokázaly odhodit vše, co vám brání jít cestou svého nitra, žít podle skutečných hodnot a prožívat svou vnitřní radost ze života. Má cesta odstartovala ve chvíli, kdy mi lékař na endokrinologii řekl, že umřu, pokud nebudu brát léky. Odmítla jsem je a začala hledat způsob, jak vyléčit svou štítnou žlázu. Přestože z lékařského hlediska to prý nejde, mně se to podařilo. Pochopila jsem, že od našich energií (myšleno energetické tělo) se odvíjí kvalita života. Jak moc důležité je jít opravdu do hloubky a řešit své energetické zátěže, svá zranění nejen z dětství. A jak moc důležité je chtít měnit a fakt měnit svůj život. Protože není možné zůstávat v nezdravém nastavení a čekat, že se život zlepší bez našeho přičinění. Praxí na sobě jsem blíže poznávala kouzla metody EFT a začínala se seznamovat i s dalšími metodami, které pomáhají tělu i duši. Mezi ně patří převážně poznávání amazonských tradic, práce s pralesními bylinami a Matkou rostlin. Nyní jsem šťastná a žiju svůj život. Plním si své sny, dělám to, co mě baví a naplňuje. Miluji cestování s krosnou na zádech, přírodu, tanec a ráda stavím sněhuláky. :) Je mi velkým potěšením a radostí pomáhat, ukazovat cestu odvážným ženám, které chtějí svůj život změnit, zkvalitnit. Pracuji nejen s metodou EFT, pořádám osobní sezení, semináře pro ženy a píšu e-booky s praktickými návody.

4+4 praktické klíče ke zklidnění aneb jak si rychle pomoct nejen v krizových situacích

Máte občas nervy na pochodu? Všechno se na vás valím, nic nestíháte, cítíte se pod tlakem, ve stresu a asi brzy bouchnete jako sopka? Mám pro vás 8 jednoduchých a osvědčených technik, které budou vaším pomocníkem nejen v těchto náročných situacích. Díky nim vám již krizové situace nebudou připadat tak krizové. Budete je řešit s větším nadhledem a klidem. Naučíte se lépe pracovat se svými pocity a emocemi, upevníte si svůj vnitřní klid a získáte tak cenný poklad v podobě kvalitnějšího života. E-book obsahuje praktická cvičení, techniky na doma i do terénu. Pouhých 8 kroků. To za to stojí, nemyslíte? :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Úžasný, přátelský kurz plný podpory a důležitých technických informací, bez kterých bych se sama asi nikam nedostala. A také díky Stáně už pro mě online marketing není, jak se říká, španělskou vesnicí. Moc děkuji :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže