header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Putujeme do Santiaga Ada Mikulová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem zkušená poutnice s tisíci kilometrů v nohách. Pomáhám (především) ženám s realizací jejich vlastní jedinečné pouti do Santiaga de Compostela tak, aby příprava i celá pouť proběhla hladce a bez zbytečných komplikací. Velmi ráda chodím pěšky. Kamkoliv. Na výlety, čundry, přechody hor, dálkové treky. Pěší chůze je pro mě zábava a dobrodružství, ale i cesta k sobě a do mého nitra. Svatojakubskou cestu jsem šla už šestkrát. Moje nejdelší putování trvalo měsíc a vedlo z francouzského městečka Saint Jean Pied de Port do 850 kilometrů vzdáleného Santiaga de Compostela. Teď se chystám na českou svatojakubskou cestu s mojí dvouletou dcerou. Zajímám se o ultralehkou výbavu, ale snažím se ji kombinovat s ekologičtějšími a dlouhodobě udržitelnějšími kousky vybavení. Ráda plánuji, ale stejně ráda improvizuji a občas z toho vznikne vskutku prazvláštní kombinace okolností vedoucích k nečekaným situacím a zajímavým příběhům. A ty příběhy pak moc ráda vyprávím formou blogových článků a eBooků.

Pouť do Santiaga: Kterou trasu vybrat?

Plánuješ pouť do Santiaga de Compostela, ale nevíš, která trasa je pro tebe ta pravá? Chceš vybrat trasu, která ti bude co nejvíce sedět? Odhodláváš se vyrazit na pouť, ale potřebuješ si o tom trochu něco načíst, abys zjistila, že se to dá zvládnout? Pokud si odpovíš alespoň na jednu z těchto otázek ANO, můj eBook ti pomůže v rozhodování i ve výběru trasy tobě přesně na míru.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pouť do Santiaga: Podrobný návod, jak se připravit

Víš, že s trochou přípravy a plánování může do Santiaga vyrazit úplně každý? V eBooku se dočteš, kterou TRASU vybrat, jak se DOPRAVIT na ZAČÁTEK pouti a potom ZPĚT domů, jakou VÝBAVU si vzít s sebou, jak řešit STRAVU a UBYTOVÁNÍ, jak se na Caminu DOMLUVIT a PROČ vlastně vyrazit. EBook jsem obohatila příběhy z Camina. Příběhy smutnými i veselými, krátkými i dlouhými. Chci ti tak přiblížit atmosféru Camina a pomoct ti si lépe představit, jak to na Caminu vypadá. K eBooku jsem připojila můj deník z portugalského Camina a jako bonus Pracovní listy, které ti s přípravou pomůžou, a Seznam věcí s sebou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Plážová základka mi přinesl šanci, jak se časem vymanit ze života řízeného prací v korporátu. Šanci, abych nemusela po mateřské znovu naskočit do kolotoče „ráno připravím děti do školky, jedu hodinu do práce, 8 hodin pracuju, jedu hodinu domů, jdu nakoupit, uvařím, uklidím, připravím svačiny na další den, letmo se uvidím s dětmi a manželem, padnu unavená do postele“. A další den zase. A zase. A zase,... V kurzu jsem se naučila, jak si vytvořit vlastní web, jak se prezentovat na sociálních sítích, jak používat emailingové a prodejní aplikace a jak technicky vytvořit eBook. A hlavně, jak to všechno propojit, aby to pracovalo za mě a já se v životě mohla soustředit na to, co mě nejvíce baví. Tedy v mém případě hlavně na chození, trávení času s rodinou a předávání svých zážitků a zkušeností dalším lidem formou psaní. Ten skoro půlrok s kurzem mi dal do života hodně pozitivního a rozhodně to stálo za to.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže