header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

PsInfo Terezie Valčíková

Profilový obrázek
Kategorie: Životní styl‚ zájmy a koníčky, Zvířata
Absolvované kurzy
Mým koníčkem jsou chov psů a genetika. Vyznám se ve složitém světě genetiky a dokážu ho lidsky představit běžnému člověku. Pomáhám chovatelům stanovit si strategii a orientovat se v genetických testech. Není třeba se spoléhat pouze na obecné nicneříkající informace, ale použít je dohromady se svým zdravým rozumem.

Na cestě za tím pravým psem

Není ženich jako ženich aneb krycí psi pod lupou. 6 jednoduchých kroků, jak postupovat při výběru krycího psa pro vaši fenu
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Chovatel v hlavní roli

Chovatel v hlavní roli aneb štěňata mají i lidskou mámu Tipy na odchov štěňat od prvního týdne až do odchodu k novým majitelům. Bonusy, když chcete dát štěňátkům něco navíc a praktický seznam, co pořídit!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Čísla jsou naši přátelé I

Naučte se pracovat s rodokmeny bez složité matematiky Jednoduché koeficienty, které se dají použít v případě, že si chcete udělat obrázek o příbuznosti jedinců a nemáte čas počítat složitější koeficient příbuzenské plemenitby, Fx.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Genetické testy v kostce

Tajemství genetických testů a jak je můžete uplatnit v chovu Myslíte si, že je zbytečné platit za genetické testy pro vašeho psa? Chcete vědět podle čeho se rozhodnout a jaký test vybrat? Co když vám ukáži, jak se jednoduše rozhodout pro správný test ve vašem plemeni?!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Koeficient příbuzenské plemenitby ve 4 krocích aneb Čísla jsou naši přátelé II

Ukáži vám jak správně spočítat a vyhodnotit koeficient příbuzenské plemenitby, Fx. Přiblížím možnosti chovu a jejich praxi v plemenitbě psů
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Alchymie chovu psů

Klíčové ingredience pro chovatele On-line kurz pro chovatele, kteří nechtějí poslouchat rady druhých, kterým nerozumí. Kurz šitý na míru chovatelům začátečníkům, aby věděli, co chov psů obnáší. Nicméně i zkušenějším chovatelům pomůže utřídit si myšlenky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Víru v sama sebe a své znalosti. Poslání a pocit důležitosti nejen pro sebe, ale i pro lidi kolem sebe. Sebedůvěru.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže