header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Psí souvislosti - jasná komunikace se psem Pavla Polymnia

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zvířata
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně vědomé komunikace se psem. Expert v hledání psích souvislostí a odstraňování příčin, které způsobují trápení s vaším psem. Osobně i online učím, jak rozumět komunikaci se psy tak, aby vás pes s radostí poslouchal a tvořili jste sladěný tým.

Jak vyzrát na páníčka (návod pro psa)

Vžijte se na chvíli do role psa a zjistěte, jak si vás bezpečně omotává kolem svých tlapek. Zasmějte se s e-knihou a poznejte sílu psí řeči a jejich signálů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Psích souvislostí - vnitřní cesta pejskaře

Nenechte si sežrat gauč, dítě nebo svého psa! Vždycky mě tahle věta rozesměje a fascinuje zároveň. Najděte rovnováhu v komunikaci se svým psem a porozumějte souvislostem, které se odehrávají za oponou. Tam uvnitř vás. Projděte si vnitřní cestu spolu s vaším psem, který zrcadlí vaše nitro. Váš pes je totiž živoucím andělem, který vám pomáhá stát se lepším člověkem. Naučte se na oplátku porozumět jeho psímu světu tím, že se vzděláte o tom, jak psi žijí, jak komunikují a co ke svému životu potřebují, aby byli šťastní. Pomozte jim překonat jejich výzvy a proveďte je bezpečně světem lidí. Slaďte váš tým a buďte inspirací pro ostatní pejskaře.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Já bych to řekla asi tak. Bez Podnikání z pláže a Stáni bych NIKDY neobjevila a neuvěřila ve své poslání, které mě provázelo mlčky celým životem. V životě bych nevěřila, že se mohu živit tím, co je mým posláním. Že mohu dělat to, co mě ze srdce baví, i přesto, že jsem v tom tehdá v roce 2015 začínala. Bylo to hodně těžké, ale ta síla poslání byla a je větší, neže jakékoliv Vesmírné překážky. Díky kurzu jsem vystavěla celý web a systém s různými aplikacemi pro objednávky a prodej. Bez jejích ženských a logických, jednoduchých návodů bych se ztratila v džungli aplikací a technikálií. Vlídně nás provedla krok za krokem vším nastavením a zároveň nám poskytla pevnou oporu v její osobě. Její vedení a podpora celého týmu je neuvěřitelná. Tolik let a stále je nám všem obrovským vzorem a studnicí inspirace. To vše v tandemu se svým skvělým mužem Jiřím Stiborem, který ji krásně doplňuje. Jsem hrdou majitelkou také Přípravky a Střední a jsem neskutečně ráda, že se do nich bez dalších poplatků mohu kdykoliv vrátit. Vždy aktualizované, fresh, s láskou tvořené! Ohromně děkuji a doporučuji těm, kteří třeba ani netuší, proč je Podnikání z pláže přitáhlo. Já to také nevěděla. Věřte své intuici a jděte do toho.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže