header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

PSÍ KEKSÍK Jana Kubiszová

Profilový obrázek
Kategorie: Životní styl‚ zájmy a koníčky, Zvířata
Absolvované kurzy
Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace do našeho společného života se psy. Jmenuju se Jana a se svým psem Aristem tvoříme PSÍ KEKSÍK. Hledám cesty, jak vyrábět dobroty pro psy s minimem mouky a jen z psům prospěšných základních ingrediencí. Připojte se ke mně.

Trojbarevný psí dort

Chcete upéct psovi zdravý dort, ale nechcete při tom strávit půl dne? Stáhněte si FOTO NÁVOD NA JEDNODUCHÝ DORT PRO CHLUPÁČE. Dort z běžně dostupných ingrediencí, který vám i s pečením zabere jen hodinku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Keksíkovy mlsky pro psy

Taky rádi svého chlupatého miláčka odměňujete pamlsky? Už nechcete svého pejska ládovat mňamkami plnými chemie? Chcete pro svého čtyřnohého kamaráda to nejlepší? Pak je tady pro vás moje kuchařka. Najdete v ní: 11 receptů ze zdravých ingrediencí s jednoduchou přípravou, podrobné návody a spoustu fotografií na 36 stranách, pár tipů navíc na dárky nebo na „pamlsky“ pro lidskou část smečky a navíc dva bonusy, kde je dalších 18 originálních receptů na mňamky pro naše pejsky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

České dárky pro pejskaře (i kočičáře :))

Originální dárky pro milovníky psů i koček od českých tvůrců. V obchůdku najdete zástěry, chňapky a tašky od výtvarnice Jany Kubínové, obrázky malířky Zuzany Honsové a kočky keramičky Markéty Kubikové.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže jsem zahlédla na FB přesně v době, kdy jsem dala výpověď v práci. Díky Plážové základce jsem trochu změnila směr svého původního záměru k podnikání, vymyslela PSÍ KEKSÍK, udělala jsem si své první webovky a vytvořila placený produkt. Byl to začátek mé cesty. Kurz Plážové střední jsem si koupila hlavně proto, protože jsem potřebovala nakopnout své podnikání dál na mateřské dovolené. Plážová střední už šla mnohem více do hloubky, a i když některé moduly ještě nemám dostudovány, protože jsem je pro svou činnost zatím nepotřebovala, tak už teď můžu jen říct „wow“. Je to mnohem větší vhled pod pokličku online podnikání, na všechno, co uděláte, dostanete super zpětnou vazbu a posune vás to o obrovský krok ku předu. Zásluhou Podnikání z pláže jsem si uvědomila, že chci svůj záměr převést i do off-line světa. Mám u domu postavenou pekárnu pamlsků pro pejsky a od 1. 1. 2021 začínám reálně péct pro psy. Což je pro mě super propojení s on-linem, protože díky tomu, že už mám webovky a databázi fanoušků domácího pečení pro psy, nebudu začínat od nuly. Jako plážový absolvent si navíc sama poradím třeba s reklamou na Facebooku a dalšími marketingovými nutnostmi. Každý den se těším na svou práci, dělám to, co mě baví.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže