header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Psaní hravé i dravé Alena Vorlíčková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Pomůžu vám vyprávět vaše příběhy.

Na cestu k vaší knize

Toužíte napsat a vydat svou knihu? Nevíte, jak začít a na koho se obrátit? V malém průvodci najdete pár tipů, co potřebujete vidět, když chcete napsat, vydat a prodat vlastní knihu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 cest k probuzení vaší kreativity a vášně

Vždycky jste chtěli psát a radostně tvořit? Stále nemáte čas, bojíte se, jste blokovaní? Můj e-book vám pomůže ošálit vnitřního kritika, díky němu objevíte pramen své inspirace a tvořivosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace k tvůrčímu psaní, vydání a propagaci knihy, literární koučink

Individuální konzultace k vaší knize, možnostem vydání, propagace, k práci copywritera, k tvůrčím blokům... V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Pište za peníze jako profík!

Píšete rádi a chcete si tím vydělávat nebo podpořit svoje podnikání? Chcete psát texty, které budou prodávat? Líbilo by se vám pracovat na kreativních úkolech v nějaké firmě? Máte malé děti, chcete se jim věnovat, ale taky něco tvořit? Nebo toužíte cestovat do exotických zemí a při tom si vydělávat? A co kdybyste mohli pracovat každý den na jiném místě – v kanceláři, doma, v kavárně, na zahradě?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vílí kouzla

Tištěná pohádková kniha s otázkami, úkoly, pracovními listy. Vhodná pro nácvik čtení i u dětí, které mají se čtením problémy.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Hlavně technické nástroje a dovednosti k nim krok za krokem, taky změnu myšlení a rozšiřování obzorů, které stále probíhá.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže