header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Průvodkyní v zahraničí od nuly Veronika Kracikova

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Podnikání
Absolvované kurzy
Provázení turistů po památkách mám v krvi a neodradilo mě ani několikeré přestěhování do zahraničí, ani mateřství. Od roku 2020 jsem certifikovaná průvodkyně po Rakousku a svoje průvodcovské zkušenosti a tipy sdílím na své stránce. Radím ženám a maminkám, které se také ocitly v zahraničí, že stát se průvodkyní je skvělá cesta, jak se sblížit s novým domovem.

Co obnáší práce průvodce

V knize pravdivě a bez pozlátka popisuji různé aspekty průvodcovské práce. Dozvíte se, co je potřeba k tomu, abyste se průvodcem v daném místě mohli stát. Do detailu popisuji, s jakým typem zakázek se průvodce běžně setkává a v čem jsou jejich výhody či nevýhody. Odhalíte zákulisí organizační stránky prohlídek s průvodcem a sami si uděláte názor, zda by to mohla být i práce pro vás. V neposlední řadě se dozvíte, s jakým výdělkem průvodci mohou počítat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurs Podnikání z pláže mi dal technické nástroje i skvělou podporu, abych svoje průvodcovské zkušenosti mohla poslat do světa. Pomohl mi najít to, v čem jsem výjimečná a mohu tím pomoci dalším lidem. Plážová základka měla příjemné tempo, vše bylo vysvětleno přístupnou formou a skvělá energie lidí z kurzu mě motivuje doteď.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže