header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Průvodkyně na cestě za vědomým ženstvím Jana Rosa Matulová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyní rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři, koučka a mentorka a také lektorka práce s pánevním dnem.  Žiji a tvořím v magické krajině Bílých Karpat a žítkovských bohyň. S láskou a respektem tě podpořím na cestě k objevení ženské síly. Pomohu ti spojit se s tvým tělem a intuicí, kráčet po tvé životní cestě vědomě a žít život, po jakém toužíš. Představ si, jaké by to bylo stát plně ve své ženské síle. Být tvůrkyně svého života. Milovat sebe, žít svůj život vědomě a být plně sama sebou. Mít pevné a zdravé kořeny, být propojena se svým tělem, srdcem i intuicí. Být podporována životem, Zemí a živly. Zažívat magické chvíle při rituálech. Využívat své dary a přinášet díky nim do svého života hojnost. Být propojená se svou cykličností, svým lůnem i lunou nad námi. Milovat život a žít jej každý den s radostí. Podpořím tě na tvé cestě k takovému životu.

Každodenní čarování se živly

V e-booku se dozvíš, jak s živly v každodenním běžném životě pracovat tak, aby tě podpořily, ale aby ti hraní si s nimi nezabralo téměř žádný čas navíc. Naučíš se pracovat se záměrem a být tak tvůrcem svého života. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 tipů, jak se spojit se svým lůnem

Naše lůno je zdrojem naší ženské síly. Spoj se s ním a čerpej z moudrosti svého těla. Získej pdf s pěti jednoduchými tipy na jedné straně A4.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak se rozloučit s miminkem, které se nenarodilo

Ztráta miminka je vždy velmi bolestivá a náročná zkušenost. Prochází jí mnoho žen, jen o tom nemluví. Sama jsem to zažila a jsem ženám také průvodkyní v této situaci. Sepsala jsem jednoduchý návod, který ti může pomoct rozloučit se s miminkem, které se nenarodilo, a vypustit tak bolest a lépe se vyrovnat se ztrátou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru

Postav dobře základnu svého života. Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru. Uzdrav tak své kořeny, ať je strom tvého života silný a může směle růst až k nebi. V dnešní době změn a nejistot je uzemňování se důležitější více než kdy jindy. Potřebujeme být ve své síle a ve svém středu. A uzemnění nám s tím pomůže.  Dostaneš informace o tom, proč je tak důležité se uzemňovat, jak vypadá uzemněný a neuzemněný člověk. A hlavně 47 praktických, rychlých a jednoduchých uzemňujících technik, ze kterých si můžeš vybrat ty, které ti nejvíce sedí. Zvládne je opravdu každý. Dozvíš se, proč a jak harmonizovat svou první čakru. Zjistíš, jak se uzemňovat před rituály, meditacemi nebo jakoukoliv energetickou prací i po ní tak, aby pro tebe tyto metody byly bezpečné a nerozstřelily tě.  A navíc dostaneš bonusy (Uzemni se pomocí tai chi, aromaterapie, kvantové metody) a uzemňovací tahák s přehledně sepsanými technikami vysvětlenými v e-booku!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová základka a střední mě naučily důležité základy k tomu, abych se naučila plavat ve vlnách nejen online podnikání. Naučila jsem se, jak podnikat na internetu tak, aby to bylo efektivní, bezpečné, a hlavně úspěšné. Díky principům podnikání z pláže jsem si postupně vybudovala svoji komunitu žen, které se ke mně pravidelně vrací na online i offline akce a kupují mé online produkty. Mám svobodu, po které jsem toužila. A za to jsem velmi vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže