header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Průvodce podnikatelskými formalitami Martina Nýčová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná účetní, s praxí více než 16 let. Vyučovala jsem na střední škole a vedu praktický seminář na vysoké škole. Pomáhám svým klientům vést účetnictví a daňovou evidenci, ale čím dál více se směřuji do poradenství a výuky v oblasti formalit kolem podnikání. Mými klientkami jsou převážně ženy, které začínají podnikat na mateřské/rodičovské dovolené a netroufají si začít bez dostatečné opory. Právě jim nabízím kurzy podnikatelských formalit a individuální konzultace, aby si jednotlivé znalosti a dovednosti dostaly pod kůži a mohly se jim věnovat stejně sebevědomě jako svému podnikání.

Checklist 2020

10 praktických věcí, na které nezapomenout na konci roku 2020.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Newsletter

Zasílání novinek z oblastí daní a účetnictví pro podnikatele.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak na formality a účetnictví na začátku podnikání

On-line kurz pro začínající podnikatelky nebo už pro podnikající, které tápou ve formalitách kolem podnikaní. V průběhu kurzu si klientky zkontrolují webové stránky, naučí se náležitosti faktury, a hlavně budou vědět, jaké mají přesně povinnosti vůči finančnímu úřadu, ČSSZ a zdravotní pojišťovně.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Individuální konzultace pro podnikatelky

Individuální on-line konzultace jsou převážně pro pokročilejší podnikatelky, které trápí specifické otázky ohledně podnikání.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Ke kurzům plážového podnikání jsem se dostala postupně. Nejprve jsem si říkala, proč bych měla týhle blondýně přispívat na dovolenou. To přeci nedává smysl. Jenže pak jsem narazila na Martinu Chomátovou z Playeveryday a ona v jednom svém e-mailu zmínila přesnou formulaci mé myšlenky – proč mám týhle blondýně přispívat na dovolenou – a kurzy prostě vyzkoušela. Začala jsem se tedy zajímat o celý systém plážového podnikání. A nastoupila jsem nejdříve na přípravku, za pokus přeci nic nedám. A pak jsem pokračovala základkou a střední. Zkrátím to, Stáňa mě vytáhla z mateřské šedi a objevila jsem touhu jít cestou on-line podnikání. Základka mi dala ucelený systém, jak naskočit do vlaku a střední mě naučila, jak ten vlak pořádně řídit. Nebylo to zadarmo, za celým procesem on-line podnikání je neskutečně moc práce. A právě to, že někam patřím, že mi kdykoliv a kdokoliv pomůže, bylo absolutně nedocenitelné. Mockrát díky Stáni, Jirkovi a celému týmu za projekt a podporu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže