header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Prsa v háji, tělo v cajku Edita Struskova

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem Edita, jsem fyzioterapeutka, věnuji se zdravému a vědomému pohybu, a hlavně prevenci – protože naší přirozeností není život v bolesti, ale život bez bolesti. A z praxe vidím, jak úporné bolesti může pohybový aparát způsobovat a tím nám negativně ovlivnit kvalitu života. Přitom prevence nás nemusí nic stát a může být i zábavná. Jen si k tomu najít cestu. Mám tři malé děti, běhám, cvičím jógu, někdy lezu do ledové vody... a snažím se být zdravá, poté, co jsem si prošla rakovinou prsu, vím, že to není jen fráze.

Hrudník v cajku

Tipy, jak rychle a efektivně protáhnout svůj hrudník a konečně se do něj plně nadechnout.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak nebýt v háji, když máš prsa v háji

Průvodce léčbou rakoviny prsu. Jak léčbu zvládnout, co tě čeká a nemine. Jak si zažádat od invalidní důchod a lázně. Jak nepřijít o vlasy. Můžu mít miminko, když mám za sebou rakovinu prsu? To vše a ještě mnohem více v ucelném průvodci, který je napsán velmi podpůrnou a optimistickou formou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak nemít tělo v háji

Tipy a cviky pro ženy po operaci prsu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tělo v zenu za 21 dní

V průběhu 21 dní dostaneš každý den odkaz na jednu 10minutovou sestavu a jeden tip pro tělo v cajku a duši v zenu. Tak, aby cvičení bylo opravdu jednoduché a našla sis na něj čas vždy. Nebo alespoň po dobu 21 dnů. Výzva ti začne chodit do e-mailu ihned po jejím uhrazení. Každé ráno jeden e-mail s odkazem na sestavu a jeden tip, který oceníš. Stručně, jasně, jednoduše. To se v dnešním komplikovaném světě hodí, ne. :-)?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Nastartovala jsem online projekt a podařilo se mi pomoci mnoha ženám, které si prošly nebo procházejí rakovinou prsu, díky tomu, že jsem vytvořila průvodce léčbou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže