header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Programy s nadhledem Markéta David Tisa

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem obyčejná žena s neobyčejnou vášní k uživatelským počítačovým programům. Ukazuji lidem srozumitelné cesty, jak se učit počítačové programy, ale také to, že se dají používat i úplně jinak, než jsou zvyklí. Mou snahou je, přiblížit vám něco, co na první pohled vypadá složitě s lehkostí a nadhledem.

3 RADY, jak vám programy zjednoduší život

Cenné a velmi důležité informace pro každého uživatele počítačových programů. Ebook obsahuje souhrnný motivační návod: 1/ jak se programy učit opravdu s nadhledem 2/ jak k nim přistupovat, aby vám nepřišly složité 3/ proč jsou programy pro vás všechny důležité Navíc zde najdete 3 rychlé starty ve třech základních Office programech (Excel, Word, PowerPoint). Zjistíte, co je pro ně typické a čím se vyznačují.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Revoluční mapa

Tato mapa vystihuje podrobný návod na to, jak se Excel naučit rychlou, efektivní a jednoduchou cestou. Ukáži vám postup, jak zajistit, aby vám funkce dávaly smysl, a byly pro vás pochopitelné a logické.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak hravě zvládnout základy Excelu v 5 krocích

Microsoft EXCEL - Všichni ho znáte. Víte ale, co vše jde v kreativním Excelu vytvořit...?: 1) přehledný rodinný rozpočet, který pohlídá vaše finance každý měsíc, a přesně vám ukáže možné úspory 2) kompletní jídelníček pro vás přímo na míru, který umí sčítat kalorie 3) kreativní kostičkovou hru, která vaše děti nejen zaručeně zabaví, ale naučí je i barevné tvořivosti 4) tabulky doslova na míru, pro jakoukoliv vaši práci v kanceláři 5) svůj vlastní nezaměnitelný kalendář s obrázky vaší rodiny a přátel Pokud se vám tohle všechno líbí, nechte se mnou inspirovat. Přiblížím vám základy tohoto programu jednoduchou formou tak, aby jej pochopil každý, i ti, pro které je Excel "španělská vesnice" :-).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Word nejen pro začátečníky v 7 dnech

Microsoft WORD - Nejpoužívanější Office program. Víte ale, co vše v něm můžete sami vytvořit? 1) váš osobitý a nepřehlédnutelný životopis, který zaujme každého personalistu 2) originální vymalovánky, skládačky a puzzle pro vaše děti 3) vlastní kuchařku, do které vložíte své návody, obrázky, postupy a poznámky 4) jedinečný hlavičkový papír, který zaujme ve vaší práci nejen kolegy, ale i šéfa 5) rodinný rozpis všech domácích prací, přizpůsoben členům vaší domácnosti, doplněný o veselé fotky Vždy hledám jednoduché a srozumitelné postupy. Takové postupy a návody jsem pro vás nachystala i v tomto eBooku. EBook vám pomůže vytvořit uživatelské základy programu Word. Na základě těchto znalostí poznáte, co vše, s troškou fantazie dokážete vytvořit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stáňa i Jirka jsou prostě boží. Díky jejich kurzům si plním svůj sen. Každý kurz je pochopitelný, návody i videa krásně srozumitelné. Celou dobu člověk cítí jejich podporu a rady, příjemným a profesionálním způsobem. Mají kolem sebe skvělý tým lidí, kteří jsou vždy ochotni poradit, a nikdy vás nenechají se v tom plácat. Jako bonus jsou skvělé motivační videa, které mi vždy dodají chuť do další práce. Děkuji za tuto příležitost.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže