header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Program SPOKOJENOST Dobroslava Řezníčková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Ujměte se své vnitřní síly. Dovolte hojnosti, zdraví a radosti, aby proudily vaším životem. Je čas na SPOKOJENÝ život. To je už dlouho mým životním heslem i mou skutečností. Každá konzultace s klientem je pro nás oba neobyčejným zážitkem a zároveň startem do nové životní etapy. Chcete se vypořádat se strachem a nemocí? Naučte se se mnou mentálně programovat Spolu najdeme pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek řešení každé náročné situace. Vím, co to je být opuštěná, rozvedená, nezaměstnaná samoživitelka 3 dětí. Z každé životní situace vycházím zkušenější, bohatší a zdravější.

7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

eBook o praktickém využití mentálního programování mysli vám ukáže cestu, jak se zbavíte  strachů a zahojíte bolesti těla i duše. Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek dovede k řešení téměř každé situace, kterou je nutno řešit. Bezbolestnou, účinnou a bezpečnou techniku se  rychle naučí KAŽDÝ zájemce. Krok za krokem vede do problematiky mentálního programování a naučí základům metody EFT.  Lze používat jako první pomoc při alergii, fobii, strachu, úzkosti, bolesti hlavy nebo zad atd.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Poradna (i přes skype )

Poradnu pro rozvoj osobnosti mám od roku 1997. Za tu dobu se z mnoha klientek staly kamarádky. Pracuji však i s muži a s dětmi. Konzultace trvá min 1 hod, max 2 hod. Probíhá přímo u mě v kanceláři nebo také přes skype. Termín a způsob si vždy s klientem domlouvám telefonicky předem. Samozřejmostí je diskrétnost a zodpovězení všech otázek klienta před zahájením konzultace.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

eBook Klíče SPOKOJENOSTI

Podrobný průvodce procesem přepisu programů oběti na programy tvůrce hojnosti, zdraví a spokojenosti. Naučíte se: - Jak pomůžete sám(a) sobě od bolesti Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek najdeme spolu řešení téměř každé náročné situace. - Jak najdete ve své mysli programy, které ubližují a které už nejsou potřeba Zpracujeme tak spolu krok za krokem vaše bolesti a vy opět najdete klid v duši. - Jak přepíšete už nepotřebné programy mysli Znovu se budete cítit být milováni, přijímáni a obnovíte si nebo najdete svou sebedůvěru. - Jak pomůžete svým nejbližším Společně najdeme skutečnou příčinu nefunkčních vztahů v rodině nebo na pracovišti. Sami už budete umět situaci zpracovat. - Jak vylepšíte svou finanční situaci Vyjasníte si programy na téma finance. Tak si uděláte jasno v tom, kolik a jak chcete vydělávat. Zároveň budete zdravější a spokojenější, budete zvládat i náročné úkoly. Tak ušetříte čas i peníze nebo začnete více peněz vydělávat. - Jak do svého života opět přivedete radost a SPOKOJENOST Společně formou otázek a metody EFT podnikneme neobyčejnou cestu do hlubin vašeho vědomí. Naučíte se být sám(a) k sobě upřímný(á) a získáte tak velkou životní sílu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Hledala jsem způsob, jak se orientovat na FB a jak si spravovat webovky. Když jsem dostala doporučení na PzP, tak jsem už z nabídkové stránky pochopila, že to je to, co hledám. Letos v lednu jsem si dala dárek - Plážovou přípravku a od podzimu plynule pokračuji v Plážové střední. Za ten rok jsem se začala orientovat v tvorbě stránek, v nastavení kampaní, stvořila ebook zdarma a placený ebook právě dolaďuji v nastavení kampaně. Ve své věkové kategorii aktivních důchodkyň sklízím pochvalné a obdivné řeči. Mám před s sebou ještě hodně práce. Ale těší mě každý krůček, když se mi podaří nějaká ta technikálie. A to mě ani ve snu nenapadlo, že získám možnost tak široké, odborné a obětavé pomoci od Stáni a Jiřího i všech plážovníků. Jejich on-line kurzy jsou perfektní. Děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže