header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Procházka světem klavíru Eva Lorenc

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Eva a jsem klavíristka, pedagožka a skladatelka. Hře na klavír se věnuji celý život a je to moje velká vášeň. Vystudovala jsem konzervatoř, pražskou Akademii múzických umění a pak ještě i doktorát, to vše v oblasti hry na klavír a klavírní pedagogiky. Skrze svůj online projekt Procházka světem klavíru předávám lidem okolo sebe nejen své nadšení a zkušenosti. Pomáhám jim splnit jejich sen naučit se hrát na klavír, a to nejen tak, aby je to bavilo, ale také, aby se opravdu naučili dobře hrát. V tomto katalogu vám ukážu kousek své tvorby. Pokud vás bude zajímat více, zavítejte na moje webové stránky o hře na klavír. :-)

Čtení not pro dospělé

Potřebujete získat základy čtení not? Provedu vás jimi pomocí osvědčené metody čtení not pro dospělé. Stáhněte si ebook zdarma a položte základy svému čtení not pomocí 6 snadných kroků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pohádkové čtení not pro malé klavíristy

Tento ebook pomůže vašim dětem naučit se číst noty v rozsahu potřebném pro hru na klavír hravě a spolehlivě. Pořiďte i vy dětem tento jedinečný eBook a jednou provždy zatočte s problémy se čtením not!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Klavírní bonboniéra

Sbírka nápaditých skladeb, která potěší vaše srdce, pohladí vaši duši a pomůže rozvinout a zdokonalit vaši klavírní techniku. Sbírka obsahuje 14 skladeb na mírně až středně pokročilé úrovni, z toho jednu skladbu čtyřruční.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky

Jedinečný online kurz hry na klavír, se kterým se opravdu naučíte hrát na klavír. Kurzem prošly stovky studentů. To, co se dokázali v mém kurzu za pár týdnů naučit zahrát, si můžete poslechnout na mém YouTube kanálu, kde máme plno online koncertů. :-) Těším se, že v kurzu uvidím i vás!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi změnily život. Přinesly mi přesně to, čeho jsem toužila dosáhnout, a to, co Stánička popisuje ve svém projektu: SVOBODU. Svobodu finanční i životní. Díky tomu, že můj online projekt vydělává za mě, mohu si zorganizovat čas tak, jak potřebuji. Když chci pracovat, pracuji, když nechci, mohu si dát volno a stejně vydělávám. Mám čas na sebe, na svoji rodinu, na naši novorozenou holčičku. Mohu snít ve velkém a vím, že si svoje sny mohu splnit. Protože vím, jak chytře vydělávat peníze tak, abych za ně nemusela neustále v práci měnit svůj čas. Bylo velmi pracné to celé vybudovat úplně od nuly. Před PZP jsem žádné zkušenosti s podnikáním neměla a celý projekt vznikal po nocích vedle mého zaměstnání a školy. Jsem vděčná, že jsem vytrvala a vydržela na té cestě, která mi po 5 letech investice energie, času a nadšení nese ovoce.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže