header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Probuď své já Růžena Nekudová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem velká propagátorka a učitelka meditací Meditation Teacher a svým příběhem inspiruji další lidi, jak zvládat těžké životní situace a vidět v nich příležitost – ze dna až na výsluní. Meditace a jejich účinek mě nadchl v mé těžké životní situaci, kdy mě nespravedlivě odsoudili do anglického vězení na 8 měsíců. Touto událostí jsem zažila svoje dno, vnitřní smrt, bylo to tak těžké, že jsem pomýšlela i na sebevraždu. Nakonec mě po 21 dnech díky odvolacímu soudu propustili kvůli pochybení soudce domů. Ve vězení mě moje vnitřní vize doslova zachránily život, proto jsem jim propadla a nové vědění předávám dál ve svých programech a meditacích. Díky nim jsem se vyléčila i z těžkého posttraumatickéhu stresu, ochrnutí těla a balanční nemoci. Věřím, že vnitřní svět ovlivňuje ten vnější, proto ve svých příspěvcích sdílím své myšlenky, jak je dobré v prvé řadě posilovat svůj vnitřní klid, harmonizovat své tělo, mysl, celou bytost jako sebevědomou, silnou, energickou, radostnou a v hojnosti.

Rebelská meditace

Řízenou meditací nahlédneš do své mysli, seznámíš se s ní a vytvoříš si ji podle svých představ. Často o sobě smýšlíme špatně, nejsme dost dobří pro ostatní, ani sami pro sebe. Žijeme podle očekávání, podle toho, co si myslíme, že je správné. Snažíme se příliš obětovat pro druhé, bojíme se projevit a myslet sami na sebe. Máme spoustu negativních myšlenek, které nás brzdí a kterým věříme natolik, že nedokážeme žít v klidu a spokojenosti. editaci jsem tvořila pro ty, kteří se chtějí zbavit svých negativních myšlenek a vytvořit si svoje nové, pozitivní a prospěšné. Naučit se ovládat vlastní mysl a vytvořit si ji podle svých představ. Meditaci jsem namluvila v ženském rodě, ale je určená jak ženám, tak i mužům. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kniha Vězení jako dar

Hluboký, až šokující reálný příběh z britského vězení, který ukazuje, jak snadno se člověku může z minuty na minutu změnit život. Na stránkách knihy můžete nahlédnout za zdi vězení, do běžných dní vězňů, a dozvíte se, jak je možné pobyt tam zvládnout. Zápisky autorky jsou protkané příběhy jednadvaceti dalších žen, s nimiž se potkala, stejně jako jejími inspirativními zamyšleními nad svobodou a obyčejnými věcmi, které denně zažíváme. Kniha ukazuje jiný pohled na život jako takový. Odhaluje sílu, naději a vizualizace přicházející od vyšší moci, které mohou pomoci i vám.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Zrcadlo času

Metoda Zrcadlo času umožňuje změnit vaši budoucnost ve velmi krátkém čase. Dovoluji si říct, že s ní můžete docílit: – změnu vaší špatné situace na tu příjemnou, tu kterou chcete zažít, – vyléčit si své nemoci, které vás obtěžují (i závažné choroby nebo tělesné proporce), – splnění vašeho přání ve velmi krátkém čase, – odstranit bloky, programy, vzorce, které nám nedovolují žít život, po jakém toužíme, – můžete lépe reagovat na stále dokola opakující se situace, které se vám dějí, tzn. pracovat sami se sebou a změnit kompletně své myšlení, které se promítá do vaší reality.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Harmonizační nálepky

Harmonizační nálepky harmonizují tebe i tvé zdraví, a jakoukoliv tekutinu na molekulární bázi, mění strukturu vody. Naladíš tak svoji mysl, pocity i tělo podle energie správných slov. Čím tě nálepky obohatí a co ti přinesou: – ovlivní tě pozitivní energií, – umění změnit pocity během chvilky na dobrou náladu, sílu, sebevědomí, lásku a hojnost, – umění vnímat své tělo a propojit jej až na úroveň kvantového pole s vibrací energie zdraví a bytí, – sebeléčení těla, mysli i ducha, – naučíš se pracovat s vírou a placebo efektem, – změnu biologické hodnoty vody a její vysokou vitální úroveň, – rozeznání sklenic, která je čí, – originalitu a zkrášlení tvého prostředí.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Život je krásný – online kurz

Tento program jsem tvořila se záměrem, aby každý z vás mohl samostatně pracovat sám se sebou, porozuměl svým problémům a jejich příčinám, uměl si pomoci s negativní myslí, zbavil se jednou provždy neprospěšných návyků a nepotřeboval již nikdy docházet za psychology, kouči nebo na různé terapie. Aby každý měl trvalé řešení na své opakující se problémy. Co ti program přinese: – Pochopení, proč máš takový život, jaký máš zrovna teď. – Vhled do svých problémů, kde nalezneš odpovědi a jejich příčiny, tzn. řešení. – Naučíš se jednoduchou metodou najít a trvale odstranit svá negativní přesvědčení, návyky, bloky a nahradíš je novými, více prospěšnými. – Proměníš k lepšímu všechny své životní oblasti – vztahy, vztah k sobě, zdraví, práci, úspěch i peníze. – Dosáhneš toho, že se tvé problémy již nebudou stále opakovat. Tzn. dosáhneš vnitřního klidu a mnohem větší celkové spokojenosti. – Probudíš svoji duši a začneš žít svůj pravdivý a vysněný život.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Superschopnost zvaná vizualizace

Kompletní návod na zhmotnění snů. Vizualizaci používají nejúspěšnější lidé na světě každý den k překonávání strachu, dosažení svých cílů, snů, lepších výsledků, úspěchů a finanční hojnosti. Správné použití vizualizace velmi pozitivně promění tvůj život. Získáš tím více sebevědomí a odvahy k realizaci čehokoliv. Dovoluji si říct, že s touto technikou: – Naučíš se novou dovednost, kterou využiješ denně při zlepšení jakékoliv tvé činnosti či schopnosti. – Snadněji a rychleji dosáhneš dlouholetých obtížných cílů, tvých přání a tužeb. – Získáš větší víru v sebe sama a v to, co děláš. – Posílíš svoji kreativní a intuitivní část mozku. – Přeprogramuješ si svoji podvědomou mysl a začneš ji plně ovládat. – Budeš mít lepší myšlenky, pocity a zlepšíš si tak svůj každodenní život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Do kurzu PZP základky jsem vstoupila v roce 2015, po přečtení úžasné knihy Podnikání z pláže, kde jsem hltala každé slovo. Bylo to, jako by Stáňa psala o mně a mých snech. :) Kurz mě nadchl, protože po jeho absolvování jsem odcházela se svým webem, magnetem zdarma a placeným produktem, to nemluvím o založení blogu, facebookové stránky a také dalším know-how, a co víc, poznala jsem plno stejně smýšlejících podnikajících lidí. Pak jsem pokračovala i kurzem Plážová střední a díky marketingové strategii jsem svým prvním placeným produktem Zrcadlo času vydělala přes sto tisíc korun za 4 dny prodeje. Díky těmto kurzům jsem si vybudovala fungující podnikání, které mě živí, (myslím jako jedna z mála, která začínala v kurzech úplně od nuly), plním si své sny, jsem pánem svého času, nemusím vstávat do práce a věřím, že brzy dosáhnu finanční nezávislosti. Jsem vděčná, že jsem vytrvala a došla na své cestě až sem, a především za to, že jsem investovala do sebe a do svých snů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže