header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rekonektivní Léčení a Osobní Znovunapojení Ivana Landsperská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Prošla jsem dlouhou cestou. Cestou, na které ležely fobie, nemoci (i ty vážné), zašlapané sebevědomí a ztracené orgány. Toto je život? Plný trápení a nepochopení? Kde je radost? Klid v duši? Proč tu jsme? Co tady hledáme? Jaký je smysl života? Začala jsem si klást takové a podobné otázky, pátrala a hledala odpovědi. Chtělo to čas, víru a poznávání sebe sama. Odpovědi jsem pomalu skládala jako střípky do mozaiky. Některé se mi opravdu nelíbily, ale rozuměla jsem jim a vnímala jejich poselství. Hodně jsem se toho naučila a pokud bych vám měla předat jediný vzkaz, zněl by takto: "Narodili jste se proto, abyste byli šťastni. Tak se nevzdávejte. Zjistíte, že i vy svůj život můžete milovat."

Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení je o působení frekvencí. Jedná se o zatím nejvyšší dostupnou formu energetického působení. V rámci napojení dochází k přítoku energie, informací a světla přímo do kvantového pole. Je to vysoce vyvinutá forma energetické interakce, která nadále napomáhá pokroku v oblasti zdraví, rovnováhy a kvality života a jež podporuje naši schopnost uzdravovat se. Výsledkem je návrat k sobě a spojení s naší podstatou bytí.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Se studiem kurzů jsem začala v únoru roku 2020. Ani ve snu by mě nenapadlo, že během několika týdnů vybuduji svůj vlastní web, databázi klientů a naučím se tolika věcem. Zvláště věcem technickým. Ale není to jen o technice. Je to velkým dílem kus osobního rozvoje. Překonávání sebe sama a své komfortní zóny. Jsem ráda, že jsem se na tuto cestu vydala a jsem za ni vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže