header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Přirozené Zlepšení Zraku Kateřina Stahlová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem Katka, ve svých 43 letech jsem si uzdravila zrak a zahodila brýle díky metodě Přirozeného Zlepšení Zraku a nyní touto metodou pomáhám druhým.

11 nejúčinnějších triků na zlepšení zraku aneb JAK SE ZBAVIT BRÝLÍ NAVŽDY

Brání vám rozmazané vidění, suché, zarudlé a podrážděné oči v normálním životě? Všímáte si, že se vaše oči s přibývajícím časem snáze unaví a ztrácíte zrak? Máte obavy z operace tak citlivého orgánu, jako jsou oči? Nebo už nejste schopni vést normální život bez brýlí? Mám pro vás dobrou zprávu! Kromě brýlí, kontaktních čoček nebo operace můžete zvážit ještě jednu alternativu: metodu Zlepšení Zraku Přirozenou cestou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 on-line konzultace Přirozeného Zlepšení Zraku

Na třech osobních online konzultacích vás povedu krok za krokem ke zlepšení zraku a obdržíte specificky vypracovaný program pro vaší kondici.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže