header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Přirozené mateřství Jana Barrera

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem trojnásobná maminka, certifikovaná laktační poradkyně a studující dula. Pomáhám ženám lépe porozumět sobě samým a jejich miminkům v nalezení souladu a spokojenosti na jejich cestě za krásným porodem a spokojeným mateřstvím. Také jsem zlatnice a vyrábím kloboučky z ryzího stříbra, které účinně chrání a hojí prsní bradavky kojících žen.
Cesta za přirozeným porodem

E-book Cesta za přirozeným porodem

V e-booku najdete mé tři porodní příběhy a také mnoho inspirace pro vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Meditace, která vás napojí

Meditace Komunikace s miminkem v bříšku

Mp3 nahrávka, která vám pomůže spojit se s vaším miminkem v bříšku. Meditace trvá pouhých 10 minut, její účinky jsou však napořád. :-)
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
E-book

Můj porodní plán – Osobní průvodce porodním přáním

E-book, který vás dovede k podstatě vašeho porodního přání krok za krokem. E-book obsahuje šablonu porodního přání, do kterého dosadíte vaše přání. Buďte informovanou rodičkou, zjistěte, jak si přejete prožít porod vašeho miminka. V e-booku Můj porodní plán najdete na jednom místě ucelené informace, které potřebujete znát.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi pomohl zrealizovat mou vizi. Věděla jsem, že chci ženám podat pomocnou ruku a předávat zkušenosti, které jsem na své cestě mateřstvím nasbírala, ale nevěděla jsem jak. Kurz Podnikání z pláže mi dal jasné návody a nástroje, jak to udělat. Jsem Stáně a Jirkovi vděčná za jejich projekt. Mně pomohl velmi jak v oblasti profesní, ale i v oblasti osobního růstu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže