header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Přírodní léčení Vendy Blínová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem Vendy, žena a maminka, co miluje bylinky a fascinuje ji svět přírodního léčení. Přes 10 let využívám léčivou sílu bylinek a jiných přírodních možností dřív, než sáhnu po klasických lécích. Znovu a znovu mě naplňuje radostí, když vidím jak jsou bylinky a postupy našich babiček účinné, jakou mají léčivou sílu a moc. Jsem autorka eBooku Přírodní léčení pomocí vlastní bylinkové lékárny, eBooku Receptář k přírodnímu léčení a eBooku 5+1 bylinek, které odstartují vaše přírodní léčení. Učím a inspiruji, jak si pomocí bylinek, ingrediencí z kuchyně a tradičních léčebných přírodních postupů ulevit nebo se uzdravit a omezit tak užívání (a placení) klasických léků na minimum. Jednoduše, jako to dělaly naše babičky. Proč přírodní léčení? Přirozenější pro vaše tělo je používání bylinek než uměle vyrobených napodobenin, které mají kromě nesporných kladů i četné vedlejší účinky. Podpoří a urychlí vaše uzdravování a podpoří vlastní léčivé schopnosti vašeho těla. Také ho využijete jako podpůrnou léčbu ke klasickému léčení - budete dřív zase fit.

5+1 bylinek, které odstartují vaše přírodní léčení bez prášků

Naučte se využívat 5 bylinek a jeden dar přírody při léčení sebe a svých blízkých, dřív než spolknete prášek nebo poběžíte k doktorovi. Stáhněte si eBook zdarma a poznáte účinky těchto bylinek a jak je využijete při bolesti v krku, horečce, kašli, nachlazení a rýmě nebo průjmu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přehled zdravotních problémů a bylinek

Chcete mít přehled, jaké bylinky, koření nebo ingredience z kuchyně můžete používat na běžné zdravotní problémy?  Vytisknete si ho a už nebudete muset přemýšlet nebo dohledávat, když na vás něco "vleze", a začnete bylinky skutečně používat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přírodní léčení pomocí vlastní bylinkové lékárny

Líbilo by se vám místo léků používat k uzdravování bylinky a přírodní prostředky? Získejte přehledný návod, jak na to. Vytvoříte si vlastní bylinkovou lékárnu. Naučíte se používat tyto bylinky na různé zdravotní potíže formou čajů  a zároveň jak podpořit léčbu dalšími tradičními přírodními postupy. Jednoduše a levně.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Receptář k přírodnímu léčení

Chcete mít po ruce jednoduché a účinné recepty a návody, které  využijete pro  vaše přírodní léčení? Získejte jednoduché, ale účinné recepty, které vám pomůžou uzdravit se nebo si ulevit při běžných zdravotních potížích a to přírodní cestou a omezit tak používání klasických léků na minimum. Včetně postupů, skladování a vhodnosti pro děti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz PZP mi přišel do cesty v lednu 2020, v době, kdy jsem dostala výpověď z práce a hledala, co dál. Už dlouho jsem si přála začít podnikat, ale vůbec jsem netušila v čem a jak. V kurzu základky PZP jsem objevila téma mého podnikání, vybudovala jsem si funkční blog, otevřela poprvé FB, založila fanpage na FB, FB skupinu. Objevila jsem, že dokážu psát a plnit obsah blogu, že mě to baví. Napsala jsem 3 eBooky, z kterých mám obrovskou radost a doufám, že pomůžou a inspirují hodně lidí. Vydělala jsem si první peníze a věřím, že pomocí kurzu střední PZP posunu svoji zálibu a vášeň a nyní i svoje podnikání dál tak, aby mě uživilo a zároveň mi poskytlo svobodu. Děkuji Stáňo a Jirko, bez vás bych podnikat nikdy nezačala a trvalo by mi roky dospět až sem a ne půl roku. Je radost tvořit pod vaším vedením a s vaší podporou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže