header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Přírodní cesta ke zdraví Marie Vavrochová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem udržet si zdraví a zbavit se nemocí přírodní cestou, bez léků a operací.

13 tipů, jak získáte ihned více energie

Jste často unavení? Chcete mít víc energie po celý den? Podívejte se na 13 tipů, jak jednoduše a rychle získáte víc energie.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak se zbavit únavy

Jste často unaveni a nevíte proč? Přečtěte si e-book Jak se zbavit únavy. Najdete v něm detailně popsané různé příčiny únavy včetně postupů, jak danou příčinu únavy odstraníte. Navíc jako bonus získáte testy energetického zdraví, díky kterým rychle odhalíte tu vaší příčinu únavy. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže nastartoval převratné změny v mém životě. Byl to začátek mojí cesty v online marketingu, který mě dnes živí. Nemám pracovní dobu od do, ale pracuji vždy tak, jak se mi to hodí, i když to není z pláže :-).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže