header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Práva v porodnictví Jiřina Novotná

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem advokátka, která podporuje těhotné ženy, které chtějí jít k porodu sebevědomě a nechtějí nic nechat náhodě. Vše začíná u informované ženy. Dodávám ženám odvahu a jistotu dovolit si rozhodovat o svém porodu i svém těle. A to prostřednictvím jasných, věcných informací, zákonů i své právní odbornosti. Výsledkem je pak šťastná, klidná a sebevědomá žena, která se nebojí porodu a je připravena obhájit si svůj vlastní postoj, porod i život. Práva žen vnímám velmi silně už od malička. Možná proto jsem se stala advokátkou. Poté, co jsem sama prožila těhotenství i porod, začala jsem se o problematiku práv v porodnictví ještě více zajímat. A nestačila jsem se divit. Viděla jsem nekvalitní přístup k těhotným ženám, které si nebyly vůbec jisty ve svých právech. Navíc dostávaly pouze částečné a neúplné informace. Často s nimi bylo manipulováno. Nejen příběhy žen, klientek i porodních asistentek a dul, se kterými jsem měla možnost pracovat, mne utvrdily v tom, že je stále potřeba velmi výrazně podporovat ženy, aby rodily přirozeně. A tak jsem se rozhodla osvětu a pomoc šířit tímto způsobem. Kromě práv u porodu a vašich možností vás ráda provedu i všemi „úředními“ záležitostmi a specifiky v tomto citlivém období.

Jste těhotná? Co vše zařídit

Jste těhotná a chcete mít konečně jasno, jaké „úřední“ záležitosti je potřeba před porodem vyřídit? Stáhněte si ZDARMA checklist Jak se v 10 krocích v klidu a efektivně připravit na mateřskou bez problémů a starostí.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Zákroky u porodu

Zákroky u porodu – check list

Chcete se k porodu připravovat a vzdělávat samostatně? Chcete minimum zásahů u porodu nebo nejlépe žádné a víte, že je moc důležité být informovaná a znát své možnosti? Stáhněte si zdarma tento checklist a můžete začít s vaší vlastní přípravou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Příprava na přirozený porod

Příprava na přirozený porod. on-line lekce ZDARMA Připrav (s)právně svoje tělo, mysl i doprovod. Cílem je příprava na pozitivní zkušenost z porodu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Moje práva v těhotenství a u porodu

Jděte k porodu skutečně připravená a (s)právně vybavená. První on-line předporodní kurz zaměřený na vaše práva, nároky, postupy, možnosti od těhotenství přes porod až po šestinedělí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Právní manuál k porodu

Právní manuál k porodu

Nutný základ, pokud se chcete vyhnout nadbytečným zásahům při porodu. Na co vše máte právo a jak postupovat v různých situacích, když máte odlišné přání od zavedené rutiny v nemocnici. Přehled praktik, které jsou nejen v porodnictví nedovolené, protiprávní a jak se jim vyhnout. Právní problematika a spousta dalších témat spolu s příklady z praxe. Vše s odkazy na zákony a konkrétní paragrafy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Mateřská a rodičovská

Vše o mateřské a rodičovské

Základní přehled, nároky, možnosti, specifika pro OSVČ i zaměstnané. Pro těhotné ženy, které se chystají na těhotenství nebo se připravují k porodu (ať už zaměstnané, nebo OSVČ). Pro ženy, které pracují s ženami a tyto informace mohou předávat dál.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Workshop o porodních intervencích

Workshop o porodních intervencích

Klady a zápory porodních intervencí, zdroje, postupy a studie.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Ambulantní porod

Ambulantní porod

Hodily by se Vám informace o ambulantním porodu? Nejste si jistí, jaká vyšetření a úřední záležitosti musíte vyřídit, a chtěli byste tomu přijít na kloub? Máte obavy z toho, že váš pediatr nebude chtít převzít péči o miminko hned po narození nebo v porodnici vás nebudou „chtít pustit“, a chtěli byste být připraveni i na tyto situace? Hodily by se vám všechny potřebné formuláře, abyste měli připravené vše na jednom místě? Jestliže jste alespoň na jednu z nich odpověděli ANO, pak je tento e-book správná volba i pro vás. Navíc právní rady a tipy, zajímavé odkazy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl velkou pomoc (nejen) v začátcích. Vše krásně a přehledně na jednom místě popsáno krok za krokem a já tak mohla postupně tvořit a dávat svému podnikání další rozměr.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže