header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Práce v harmonii Radka Rajmonová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem Radka, kariérní koučka a lektorka. Mojí vášní je podporovat ženy i muže na cestě ke spokojenosti v pracovním životě. Vím, jak spokojení lidé září a jak zásadní roli v pocitu spokojenosti hraje práce a seberealizace. Vydělávejte tím, co milujete, a měňte své životy tak, abyste toho dosáhli. Právnické vzdělání, dlouholetá praxe v náboru, výcviky v Gestalt koučování a 10+ let koučovací praxe, akreditace Gestalt practitioner in Organisations, lektorská činnost, studium psychoterapie – to vše je mi výborným základem v mojí práci. Pomůžu vám dostat se do pozice osobní síly a sebedůvěry, uvědomit si podstatné, nalézt to, co vás naplňuje, a začít věci realizovat. Upravím s vámi životopis, připravím vás na pracovní pohovor nebo na Assessment centrum a zpracuji s vámi výzvy nové pracovní role. Koučováním vás podpořím, i když zrovna nové pracovní uplatnění nehledáte. Mezi nejčastější témata patří rovnováha v životě, změna návyků, time management, sebevědomí, vztahové a komunikační problémy, vyhoření, perfekcionismus, prokrastinace. V podstatě ale můžete mít téma, jaké chcete – tedy to VAŠE. Koučováním podporuji i týmy – jen harmonický a dobře spolupracující tým má dobré výsledky a zůstává stabilní. Jsem autorkou příručky První pomoc pro perfekcionisty.

První pomoc pro perfekcionisty

Příručka se šikovnými tipy, které vám pomůžou zmírnit projevy nezdravého perfekcionismu a zase se o krůček posunout ke spokojenějšímu životu. Spousta lidí ani netuší, že perfekcionismem trpí. Usilují o dokonalost a pracují od nevidím do nevidím. Přijde jim to normální, často i ušlechtilé – do té doby, než vyhoří. Pak si uvědomí, že už dříve měli signály, že toto není udržitelná cesta, ale ignorovali je. Komu by se „První pomoc pro perfekcionisty“ mohla hodit? – Těm, kdo svoji hodnotu posuzují hlavně podle výsledků a trápí je často pocity viny, protože ve svých očích nejsou nikdy DOST. – Těm, kdo si stanovují vysoké cíle, které se často ukazují jako nerealistické. – Těm, kdo horlivě pracují, aby cílů dosáhli a měli dobré výkony, protože jinak by ze sebe měli špatný pocit. – Těm, kdo si vyčítají sebemenší chybu a jsou ve stresu z vlastní nedokonalosti. – Těm, kdo věci často odkládají a to jim způsobuje další stres. – Těm, kdo se nedokáží uvolnit, ani když mají volno. – Těm, kdo jsou často nespokojení ve vztazích – v rodině, s přáteli, kolegy a hlavně sami se SEBOU. – Těm, kdo jsou z toho všeho unavení a vyčerpaní a někde v hloubi duše cítí, že takhle to nechtějí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přinesl dokonalé návody na to, jak vytvořit web a další on line produkty. Díky nim i technicky neznalý člověk zvládne, co je potřeba. Což je pro mě stále něco jako zázrak. Stáňo, díky!!! A díky i za moře podpory na cestě. A to hlavně ve chvílích, kdy by to člověk nejraději vzdal. Stánina slova byla vždy lidská, realistická, podporující a upřímná. Zázraky se sice dějí, ale stejně je potřeba vše odpracovat. K velkým věcem krok za krokem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže