header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Práce s podvědomím Kateřina Mahelová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Nahlížím do lidského podvědomí. Pomáhám lidem nalézt a uvolnit zablokovaná místa tak, aby se životem posunuli kupředu. S láskou a jemností je vedu do vnitřku sebe, kde si s pomocí aha momentů prohlédnou a uvolní příčiny svých obtíží.

Čtyři nejčastější podvědomé bloky bránící nám ve štěstí a jak na ně

Nejčastější bloky v podvědomí, se kterými se ve své praxi setkávám. Programy, jež stojí v cestě přirozenému proudu života a logicky tak blokují pocity naplnění a následného pocitu štěstí. Kde se berou a jak na ně si můžete přečíst v eBooku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak být úspěšným uživatelem své mysli

Naše mysl má obrovskou moc, kterou obvykle nevyužíváme. eBook mapuje pět způsobů, kterými můžeme potenciál své mysli využít na maximum. Čerpá z praktických zkušeností, které jsou na mnoha místech v eBooku popsány.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Odšpuntoval mě. Doslova. Rozjel místa, ve kterých jsem roky váhala, rozstřelil bloky, který jsem si napůl vědomě hýčkala, abych mohla stagnovat.. :D zmačkal moje výmluvy a hodil je do koše. Vysmál se mé prokrastinaci a položil jasnou otázku: "Tak co? Čumět nebo konat?" Zvolila jsem konání a ocitla se na místě, který miluju. DĚKUJU!!!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže