header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Poznávejme hravě Lenka Mrázová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem bavit se poznáváním. Srdcem i duší jsem muzejní pedagožka, didaktička, lektorka kurzů pro muzejní pracovníky, edukátory v kultuře, lektory a průvodce. Autorka metodik vzdělávacích projektů z oblasti kultury, historie a prevence sociálně patologických jevů. Pomáhám objevovat ty nejzábavnější cesty k poznávání. Mojí doménou jsou jednoduché a fungující hry, tipy a návody, jak poznávat hravě historii, památky, umění a další obory lidské kultury. Spolu s úžasnými kolegyněmi výtvarnicemi vytváříme vzdělávací hry a pracovní listy, které podněcují zvědavost a přemýšlení, podporují tvůrčího ducha. Vytváříme metodiky, které pomáhají muzejním pedagogům, učitelům a lektorům dělat jejich programy a výukové hodiny zábavnějšími. Učíme děti i dospělé hledat netradiční pohledy na svět kolem sebe, na historii, památky a umění.

Jak poznávat na výletech

Památky a příroda pro pět smyslů a jeden ne-smysl. Tipy k okamžitému použití pro rodiče a pedagogy k hravému zkoumání památek, umění a přírody.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Ožívají!... Po stopách soch ve veřejném prostoru

Hravý průvodce po vybraných brněnských sochách, se kterým se nebudou nudit malý ani velcí.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Co uvidíš?... Po stopách jedinečné přírody a divoké zvěře

Hravý průvodce brněnskou Oborou Holedná, se kterým si všimnete toho, co by jinak vašim očím zůstalo skryto.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

MYSLI SMYSLY - Hra, se kterou si vaše výlety užijete ještě víc!

Autorská hra, která zabaví děti po cestě i v cíli každého výletu. Zmizí znuděné obličeje a stížnosti, že děti výlety nebaví. Děti se stanou badateli. Naučí se zajímat o místa, kterými prochází. A být si vzájemně parťáky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

POTMĚHRANÍ - 5 her rozvíjejících fantazii, které si s dětmi užijete potmě

Pět herních námětů, které vás s dětmi vrátí do světa legrace a opravdového dobrodružství. Protože tma je úžasný vynález. Umožňuje vidět věci jinak. Bystří smysly. Mění perspektivu a také realitu oproti běžnému dni.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy mi přinesly především odvahu zkusit zrealizovat, zhmotnit svůj sen. A také klid na duši, protože bezpečně provázejí technikáliemi, kterých jsem se opravdu hodně bála. Také základní know-how v oblasti prodeje, kterou jsem vůbec neznala. Díky tomu všemu postupně opadá strach být vidět a já mohu svými nápady dělat radost a usnadňovat život rodičům i pedagogům... a hlavně dětem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže