header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Poznáváme autismus Zuzana Dvořáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Vzdělávám a inspiruju rodiče i pedagogy a pomáhám jim s dětmi s PAS najít společnou cestu. Díky vlastní zkušenosti a odbornému vhledu do problematiky přináším léty ověřené a funkční postupy a potřebnou psychickou podporu.

DEVĚT CENNÝCH RAD PRO RODIČE AUTISTICKÝCH DĚTÍ

Máte malé dítě s autismem a snažíte se zorientovat v problematice? Vše je pro vás nové a vy tápete a snažíte se čerstvou diagnózu nějak pochopit? Tento eBook vám v začátcích pomůže. Najdete v něm konkrétní rady, jak komunikovat s vaším dítětem a docílit vzájemného porozumění. Dostanete tipy, se kterými je dobré nejen začít, ale také se k nim opakovaně vracet.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

VYCHOVÁVÁME DĚTI S AUTISMEM I.

Čtyřtýdenní online kurz je určen pro rodiče dětí s autismem, kteří stojí na počátku cesty s diagnózou a teprve se se situací seznamují. Kurz přináší seznámení se specifiky poruch autistického spektra a jejich opodstatněním. Věnuje se rodičovským emocím při postupném přijímání diagnózy dítěte a vede rodiče prvními kroky ve vhodných metodických přístupech k dítěti. Jedna z účastnic tento kurz nazvala "Kompasem ve světě autismu" a já bych to nenazvala lépe, protože přesně tuto roli splňuje. Jsem pro rodiče průvodcem ve světě, který je na počátku zahlcující, nejistý a složitý, a nabízím jim léty ověřené postupy, aniž by bylo hned zapotřebí obklopit se terapeuty. Terapeutem je totiž vždy hlavně rodič.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online klub pro rodiče POZNÁVÁME AUTISMUS SPOLU

Online klub pro rodiče dětí s autismem, který nabízí prostor společně sdílet nepřenosné emoce a prožitky a načerpávat praktické informace, tipy a inspiraci. ✅ Každé úterý inspirativní text, audio nebo video na dané téma. ✅ Každý měsíc 2x online setkání: 1x na téma měsíce + aktuální témata dle vaší potřeby 1x na téma sociálních dávek a „úředničiny“ ✅ Průběžně praktické tipy na pomůcky, zdroje, knihy, filmy a vše, co vám na vaší cestě může opravdu pomoci. ✅ Možnost psát nám přímé zprávy a otázky. Žádná nezůstane nezodpovězena.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

JAK NA VIZUALIZACI A KOMUNIKACI U DĚTÍ S AUTISMEM

Vizualizace je jednou z klíčových metod k rozvoji komunikace, porozumění a řeči u dětí s autismem. Jak na to? V tomto eBooku najdete návod krok za krokem. Kde čerpat zdroje a inspiraci? Jak s obrázky pracovat? Jaké situace lze pomocí vizuálních pomůcek řešit a jakým způsobem? Proč jsou obrázky tak nápomocné? Odpovědi na tyto otázky už na vás čekají v eBooku, stejně jako řada tipů na vizuální pomůcky z praxe raného dětství i školního věku, základní principy správné komunikace s dětmi s autismem a také tři prima bonusy. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

DÍTĚ S AUTISMEM A ŠKOLA: PŘÍBĚH Z PRAXE

Máte dítě s autismem, které nastupuje do první třídy? Nebo jste pedagog či asistent pedagoga a očekáváte příchod nového žáčka s PAS? Řada těchto dětí nastupuje v rámci inkluze do škol běžných. Dokáží se zadaptovat na nové prostředí, porozumí pracovnímu režimu? A co spolužáci či pracovní pomůcky? Je tu tolik otázek! Ráda vám na ně odpovím – tato přednáška vás jako rodiče či pedagogy provede veškerými úskalími vzdělávání dítěte s PAS tak, aby pro malého žáčka byla škola radostí a aby cítil, že v ní má své nezpochybnitelné místo. Těšit se můžete na devadesát minut velmi praktických a konkrétních informací, tipů a doporučení, které můžou usnadnit cestu rodičům i pedagogům.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže dnes můžu dělat něco s přesahem, něco, co má opravdu smysl. Svou největší životní lekci jsem díky praktickému a velmi lidskému vedení Stáni a Jirky přeměnila ve své životní poslání a nesmírně mě to naplňuje a těší. Byl v tom i ohromný kus seberozvoje, ať už jde o technické dovednosti, psaní autorských textů, celkovou změnu uvažování i práci na sobě sama. Získala jsem seberealizaci v nelehké životní roli a to vůbec není málo. S vděčností děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže