header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

ZIARA - Průvodkyně potěšením života Ziara Dvořáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jmenuji se Ziara Dvořáčková a jsem průvodkyně potěšením života. Podporuji ženy a muže, kteří hledají laskavější a vědomější přístup ke své vlastní intimitě, sexualitě a tělu. Provázím je na jejich cestě, aby se cítili propojení se svým tělem i se svou duší. Aby dobře znali sami sebe, věřili si, milovali se, respektovali se, ctili se a zvládali životní situace s větší lehkostí.
Posvátná YONI

Posvátná YONI aneb 5 praktických cvičení, jak se naladit na svou YONI

E-book pro ženy POSVÁTNÁ YONI Ti pomůže naladit se na svou YONI a propojit se sama se sebou i s Vesmírem, který se v Tobě nachází.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
YONI: Klenot Tvého Života

YONI: Klenot Tvého Života

YONI: Klenot Tvého Života je e-book pro ženy, který Ti do života může vnést tyto dary: Důvěru v sebe sama, propojení se svou duší, laskavější vztah k sobě samé, živou a probuzenou YONI, práce s jizvami na duši i na těle, uvolnění zamrzlých emocí. Daruj své YONI pozornost a lásku a objev hodnotu svého nebeského Klenotu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Tantra

Koučink sexuality, intimity a potěšení.

Společně probereme jak se cítíš právě teď, co je pro Tebe právě teď v oblasti intimity nejvíce důležité a jaký je Tvůj záměr a společně objevíme způsob, jakým to můžeš uskutečnit ve svém životě. Během sezení si spolu budeme pouze povídat. Sezení nezahrnuje nahotu. Sezení probíhají prostřednictvím Zoomu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Tantra

Práce s tělem a intimitou

Nabízím celostní smyslné masáže CORE TOUCH®, celostní smyslné masáže propojené s prvky vědomého BDSM nebo Shibari, de-armouring, mapování pro ženy i muže, masáže Umění doteku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Plážová přípravka mi do života přinesl rozpoznání a obejvení mých vlastních darů. Přinesl mi nalezení mého poslání. Je to pro mě kurz, který jsem absolvovala před několika lety a stále z toho, co jsem se v něm naučila čerpám. V různých oblastech mého života. Je to jeden z těch kurzů, který mě navedl k tomu, abych lépe znala sebe sama, své dary a je to pro mě jedna z věcí v mém životě, která mi pomohla rozproudit kreativitu a dodala odvahu být viděná. Kurz Plážová základka mi přinesl začátek mého podnikání, konkrétní tipy a návody jak na vlastní webové stránky, jak všechno technicky propojit, jak začít s podnikáním on-line, ale zároveň je pro mě i velmi motivační a podporující i na té lidské úrovni.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže