header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Poslední vyrovnaná máma Lucie Poslední

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Ukazuji maminkám cestu k vyrovnanému a harmonickému životu krůček po krůčku tak, jak jsem jí já sama procházela. Jejím základním kamenem je pochopení svých emocí, respekt k sobě samé a podpora svého ženství. To se pak promítá do všech aspektů našich životů, jako je vědomé založení rodiny, péče o nás samotné, o naše děti, naše muže, ale také do tvorby harmonického domova.

10 zastávek na cestě k miminku

Cesta za miminkem není vždy snadná. Sama jsem prošla každou z 10 zastávek k mému malému velkému snu. Ty se možná zastavíš jen na několika z nich. Přečti si a zkus v mém příběhu najít inspiraci. Na každou z nás někde čeká naše cílová stanice.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jóga lekce

Pojďte s mojí pomocí najít svůj STŘED. Ať už po stránce fyzické nebo psychické. Jóga je účinným pomocníkem. Jóga to je poselství! Pro duši. Pro tělo. Životní styl. Odebírej mé lekce ZDARMA.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Než Tě obejmu v náručí

Mateřství a vše, co k němu směřuje, mohu bez ostychu nazvat další vysokou školou. Mým cílem a motivací je nejen usnadnit Ti život nastávající maminky, ale také předat Ti inspiraci, pobavit Tě a uklidnit. Těhotenství je krásný a jedinečný čas, kdy se v Tobě probouzí mateřská intuice. Ta sama o sobě dokáže nevídané věci. Jako BONUS ZDARMA: - Afirmační karty k porodu - Audionahrávka Porodní vlny - Přístup k jóga lekcím
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Nečekala jsem, jak moc mě dokáže účast v tomto kurzu obohatit. Vystudovala jsem vysokou školu, dosáhla inženýrského titulu v oblasti ekonomie a přesto jsem našla něco, co mě může ještě více v podnikatelské oblasti posunout. Ačkoli jsem se účastnila prozatím jen Plážové základky, získala jsem tolik cenných rad, prohloubila své znalosti kolem sociálních sítí a jejich marketingového využití a vstoupila do tajů správy webových stránek. Nejvíc mě ale zaujalo to propojení se skupinou fanoušků, které si vytvářím. Zde jdou potenciální výdělky stranou. Komunikace, sounáležitost, to mě v tomto fascinuje. Těším se na další Stániny kurzy.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže