header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Poradna Bachovy květové terapie Klára Heytmánková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně.

12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu

eBook ZDARMA, ve kterém najdete: Bachovy esence pro všechna znamení, druhy strachů, které vás mohou brzdit, váš potenciál, o kterém možná nevíte, léčivá poselství pro rozpuštění vašich obav. Navíc první pomoc v nouzi pro vás: vykládací MINIKARTIČKY s léčivými poselstvími esencí, které vám zlepší náladu a můžete si je vytisknout do peněženky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak si snadno sestavit účinnou směs Bachových esencí

Tento e-book vás pomocí jednoduchých kroků dovede k tomu, abyste si uměli sestavit vlastní užívací směs Bachových esencí, která vám uleví od vašich problémů, a přinese vám tak více spokojenosti do života. Co získáte? Naučíte se sestavit si vlastní užívací směs Bachových esencí tak, abyste si mohli pomoct kdykoliv, když se váš život vychýlí z rovnováhy. S pomocí přehledného a jednoduchého manuálu budete přesně vědět, jaké esence zvolit pro vaši užívací směs, aby byla skutečně účinná. Ke složení vaší užívací směsi dojdete s pomocí jednoduchého systému otázek, který jsem sestavila na základě mé dlouholeté práce s mými klienty. Naučíte se, jak si svou směs Bachových esencí připravit do užívací lahvičky. Dozvíte se, jaké dávkování je při užívání esencí optimální.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky Plážové základce a Plážové střední jsem si splnila svůj několikaletý sen a vybudovala si fungující online poradnu Bachovy květové terapie, do které se mí klienti rádi znovu vrací.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže