header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Poradna Bachovy květové terapie Klára Heytmánková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně.

12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu

e-Book ZDARMA, ve kterém najdete: Bachovy esence pro všechna znamení, druhy strachů, které vás mohou brzdit, váš potenciál, o kterém možná nevíte, léčivá poselství pro rozpuštění vašich obav. Navíc první pomoc v nouzi pro vás: vykládací MINIKARTIČKY s léčivými poselstvími esencí, které vám zlepší náladu a můžete si je vytisknout do peněženky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bachovy esence - Názvy a účinke všech 38 esencí

Po přečtení e-Booku získáte celkový přehled o tom, s čím vším vám mohou tyto úžasné esence pomoct. Budete schopni vyhodnotit, zda jste právě v období, kdybyste jejich pomoci mohli úspěšně využít, a zharmonizovat tak konkrétní oblasti vašeho života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

https://klarabachovky.cz/nabidka/krizova-smes/

Pořiďte si domů speciální směs Bachových esencí pro první pomoc v náročných situacích, díky které tyto situace projdete s menším stresem a ve větším klidu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Test - osobní lahvička na míru

Udělejte si vedený odborný test a získejte podle výsledku osobní lahvičku Bachových esencí na míru Vám a Vaší situaci.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vyber si svou směs

Sestavte si vlastní užívací směs Bachových esencí, díky které se budete cítit spokojeněji a vyrovnaněji
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Osobní konzultace

Ráda vám připravím užívací směsi Bachových esencí na míru vaší situaci a emočnímu rozpoložení tak, aby se vám ulevilo a začali jste se cítit spokojeně. Konzultace probíhají přes email, po telefonu nebo online jako videokonzultae přes skype a whatsapp. Záleží na Vás, který způsob zvolíte. Po mnoha letech intenzivní práce s esencemi mám již propracovanou vlastní účinnou metodu. Jsem absolventkou certifikovaného vzdělávání BIEP v oboru Bachovy květové terapie. Mgr. Klára Heytmánková, certifikovaný praktik Bachových esencí
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky Plážové základce a Plážové střední jsem si splnila svůj několikaletý sen a vybudovala si fungující online poradnu Bachovy květové terapie, do které se mí klienti rádi znovu vrací.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže