header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pořádek v sobě i kolem sebe Petra Baborovská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Petra Baborovská, bydlím s manželem a dvěma dětmi v Mladé Boleslavi. Pomáhám ostatním najít cestu k jednoduššímu a spokojenějšímu životu skrz minimalismus. Poslední roky se mou vášní stalo vyhazování a třídění, a postupně jsem se zbavila spousty věcí, přestala si stěžovat na nedostatek prostoru v našem bytě, našla každé věci své místo, takže mi odpadl stres s jejich hledáním. Začali jsme žít a smýšlet minimalisticky. Získala jsem mnohem větší přehled o svých věcech a začala jsem si vědomě vybírat, co chci vlastnit, kterým aktivitám se věnovat, čemu dám ve svém životě přednost, a uspořádala jsem si priority. Zjistila jsem, že všechno se stihnout nedá, ale pomocí zorganizování prostoru a času si můžeme svůj život podstatně zjednodušit a vylepšit. Naučila jsem se, že vnější změny podpoří ty vnitřní, a když začneme s pořádkem kolem sebe, postupně si uklidíme i v sobě samých. Zjistila jsem se, že cesta k harmonickému životu začíná harmonickým domovem.

8 inspiračních karet na zbavení se nepotřebného

Vytáhněte si kartu a každý den se zbavte tří nepotřebných věcí ve vašem životě, rychle, jednoduše, hravě. Věnujte 5 minut denně odlehčení vašeho domova. Karty vám napoví, kde dnes začít. Vytiskněte, rozstříhejte a zamíchejte a můžete začít.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak si uklidit ve svém diáři

E-book vám pomůže si vytvořit jeden diář již napořád. Vše, co nechcete nosit v hlavě, bude na jednom místě. Naučte se pár jednoduchých kroků, jak skončit s lístečky a chaosem. Usnadněte si život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Povánoční detox vašeho domova

Povánoční detox vašeho domova vám formou krátkých úkolů pomůže pustit se do sezónního zbavování se zbytečností a nastartovat tak svůj nový zvyk, který pomůže zjednodušit vaši domácnost.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Inspirační karty na zbavení se nepotřebného

Sada 64 kartiček vám pomůže se každý den zbavit tří nepotřebných věcí a zminimalizovat tak svou domácnost. Zahrajte si denně vyhazovací hru a uvidíte, že vaše domácnost rychle prokoukne. Karty vám napoví, kde dnes začít, a uvidíte, že vás minimalizování chytne.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kartičky na pomoc dětem s úklidem pokojíčku

32 kartiček pro děti od cca 3 do 8 let pomůže vašim dětem formou zábavné hry dát pokojíček do pořádku. Housenka Julinka je velký pomocník a naučí vaše děti uklízet pokojíček, třídit si své věci, starat se o ně a zbavit se těch nepotřebných.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

15 kroků k očistě domova

E-mailový kurz, který vás během jednoho měsíce provede 15 oblastmi vaší domácnosti a pomůže vám je protřídit. Pomalu se začnete dívat na váš domov jiným pohledem a naučíte se, čeho se zbavit, co si naopak ponechat a jak si uspořádat to, co si ponecháte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Zatočte s papírem

E-mailový kurz, ve kterém během 30 dnů projdeme všechny věci ve vaší domácnosti, které jsou papírového rázu. V každé oblasti získáte tipy, jak vytvořit systém na roztřídění a uchovávání dané oblasti papírů, a hlavně návod, jak vše protřídit a zbavit se toho nepotřebného, abyste se nadbytečné záplavy papírů zbavili.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Přednášky

Na této stránce najdete chystané i uplynulé přenášky a další živé akce. Přednáším na téma: „Proč a jak minimalizovat“ a „Jak minimalizovat s dětmi“, ale na přání je možné uspořádat přednášku či workshop i na jiné téma na přání.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem Plážovou základku i Plážovou střední. Kurzy byly jednou z mých nejlepších investic. Pomohly mi vytvořit vlastní web i produkty krůček po krůčku, což bych bez skvělého návodu Stáni sama nezvládla. Kurzy mi pomohly si definovat, co mě baví nejvíce, a jít si za tím.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže