header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pomalý, udržitelný, hravý život Martina Chomátová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem lektorkou mindfulness a práce s dechem. Facilitátorkou zvukových lázní, průvodkyní ve světě zpěvu manter. Pomáhám ženám nacházet si v každodenním frmolu chvilky na sebe, prohlubovat laskavost, důvěru a přijetí. Zpomalit životní tempo a vyřadit ze svého světa (vnitřního i vnějšího) vše, co pro ně není podstatné. Sama jsem v životě prožila období depresí a vyhoření, proto mi naše SPOKOJENOST přijde jako veledůležitý pilíř v životě člověka. Pomalý, udržitelný, smysluplný život je něco, co je v mé práci cílem. Využívám technik mindfulness a práce s dechem. A hudbu v různých formách (zpěv, hraní na nástroje, rytmus, zvukové lázně, mantry, tanec).

Plynutí vs. zběsilé tempo

V této uspěchané době, kde se na nás ze všech stran valí informace a povinnosti, je pomalý život a plynutí absolutně mimo mísu. Možná se na chvíli zastavíme, když přijde nemoc, ale jakmile odezní, naše tempo se opět zrychlí. Žijeme pod konstantním tlakem, ve stresu. Přitom plynutí do našeho života vnese to, co si z celého srdce přejeme. Krásu, magii, poklady, lásku, štěstí, zdraví. Pojďme zvolit plynutí. A zanechat to zběsilé tempo minulosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak náročné chvilky proměnit v poklady

Život nám do cesty nosí i náročné chvilky. Se třemi dětmi a šíleným psem jich zažívám habakuk. Díky technikám mindfulness jsem se naučila na ně nahlížet jinak. V tomto webináři podpořím i vás na cestě k proměně perných chvilek v poklady.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Wim Hof metoda zn. laskavě

Zaujala vás Wim Hof metoda? Máme radost, že se nyní těší velké oblibě. Jak tuto metodu používat laskavě a vyhnout se chybám v praxi? Na to téma jsme natočili sérii videí, kde se věnujeme často kladeným dotazům a sdílíme důležité dílky puzzle pro laskavou praxi.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Návod na spokodeník

Stačí zakoupit jakýkoliv notýsek, který vám padne do oka, a můžete začít tvořit. Diář, deník, notes, který nakopne kreativitu, uleví, když je těžko, podporuje spokojenost a hravost a uleví starosti vaší hlavě. S návodem na spokodeník se z vás stane umělec. A co je tím uměleckým dílem? Váš život, každý den.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Andromeda, elfka malá

Kniha příběhů pro děti (a jejich rodiče) o malé elfce Andromedě a dalších magických bytostech. Kniha obsahuje jednoduché tipy a triky podporující sebevědomí, sebedůvěru, laskavost k sobě a druhým. V knize najdete zajímavé tipy na prohloubení vztahu s dětmi, ale i na zajímavé společné aktivity.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Vyhrála jsem depresi

Kniha o cestě z poporodních depresí k dospělácké hravosti. Obsahuje mnoho příběhů ze života, otevřené sdílení o prožitcích, které si často na sociální sítě nevyvěsíme. Najdete v ní i nespočet happy endů a tipů, jak tu dospěláckou hravost nakopnout a rozproudit.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Nedatovaný Deník Dovol si zářit

Díky tomuto deníku začneš stopovat, zvědomovat si, kde ti energie odtéká a přitéká. Co tě sytí a co vyčerpává. Začneš si zvědomovat, kde v každodennosti nežiješ dle svých hodnot a záměrů. Díky pravidelné praxi s deníkem získáš mnohem víc energie a budeš žít život dle sebe, své duše, svého srdce. Udržitelně, smysluplně. Budeš zářit.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Jak navýšit odolnost, sebelásku a sebedůvěru?

V 8 týdenním kurzu s prvky a praxí mindfulness začneme společně rozpoznávat naše automatické reakce, naučíme se jak pracovat s kritikou, jak mít v životě víc energie na to, co je pro nás opravdu důležité. Je to takový laskavý a efektivní start s větší mírou všímavosti k sobě a druhým. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Spánek jako priorita

Je toho hodně. A tak to chceme stihnout. Vše. Pracujeme dlouho do noci, nebo si dopřáváme konečně volno na to, co nás baví. A okrádáme se o čas spánku. O dobu, kdy naše tělo zpracovává, ladí se, odpočívá, naše mysl nás vysílá do světa snů. Když spánek chybí, nebo není kvalitní, vše důležité jde do kytek. Vztahy, seberealizace, sebedůvěra, zdraví, pohoda. A změnou je - mít spánek jako prioritu. Proto jsme s mým mužem, lektorem WHM, somatickým koučem a terapeutem, vytvořili program, který tvou pozornost ukotví na téma SPÁNEK. Díky teorii a praxi ze svého spánku uděláš plnohodnotný čas, který je stejně významný jako denní bdělý čas. Přidej se k nám. Vědomým spáčům. Je to návykové.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Balíček Vlna vděčnosti

Vděčnost je superschopnost. Je to výtah do vyšších pater naší spokojenosti. Frčí kolem nás. A málokdo ví, jak využít vděčnost na max a rozšířit ji do všech oblastí života a do každé buňky v těle. Proto jsem stvořila tento balíček, kde najdeš vše. Inspiraci, informace, vedenou praxi, podporu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy (základka, střední a vysoká) podnikání z pláže mi přinesly mnoho dovedností, které se hodí, když chce člověk se světem sdílet své talenty. Díky kurzům se já i můj muž věnujeme tomu, co nás baví a dává nám smysl a zároveň to uživí celou naši smečku. Nejdůležitějším benefitem kurzů pro mě vždy bylo přijetí i náročných chvilek na cestě podnikání a proměna vnitřních nastavení. Děkujeme. 🙏🏻⭐️
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže