header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pohodový porod Míla Kastner Martníková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jako dula doprovázím rodiče u porodů v různých porodnících. Mám tak přímé srovnání a vím, co se kde a jak dělá. Své znalosti a zkušenosti z praxe předávám budoucím rodičům na předporodních kurzech. Proto jsou i mé on-line produkty zaměřené na přípravu k porodu. Každá žena může zažít POHODOVÝ POROD. Mnohdy je ale třeba jít tomu trochu naproti a na porod se předem nachystat. Je dobré vědět, co se kdy děje, jak pracují zdravotníci a jak s nimi komunikovat, aby vše šlo hladce. Práce s budoucími rodiči mě ohromně baví a již několik let se práci duly věnuji na 100%.

5 tipů, jak zvládnout počátek těhotenství

Těhotenství je náročné období. Počátek těhotenství je pak obzvlášť vyčerpávající, a proto se hodí mít praktické rady, jak tuto část těhotenství hladce zvládnout. Získejte 5 tipů, jak zvládnout počátek těhotenství v klidu a pohodě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak se připravit na porod

Zjistěte, na jaké body se zaměřit při předporodní přípravě. Jde o šest praktických kroků k tomu, aby byla příprava k porodu efektivní a pomohla vám dosáhnout pohodového porodu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na porod v porodnici aneb POHODOVÝ POROD

Chcete jít do porodnice s důvěrou ve své tělo, miminko a porodní proces? Chcete vědět, co vás čeká a jak se správně připravit? Získejte kompletní praktické rady a návody, jak se na porod v porodnici kvalitně připravit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pohodový porod

V on-line kurzu Pohodový porod najdete kompletní předporodní přípravu, která je zaměřena velmi prakticky. Projdeme společně 6 lekcí, které vás provedou psychickou a fyzickou přípravou. Dále získáte informace, jak to chodí v porodnicích v různých situacích, jaké léky se u porodu nejčastěji využívají, jak sepsat porodní přání a mnoho dalšího. Po absolvování tohoto kurzu budete plně informovaná a nachystaná na blížící se porod.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz PzP mě představil zcela nový svět on-line podnikání. Obdivuji pečlivost a praktičnost veškerých návodů, které jsou vytvořené pro úplné laiky. Díky kurzu mám své webové stránky, prodávám on-line i fyzické produkty. Díky kurzu PzP jsem mohla opustit zaměstnání a dělám, co mě baví a naplňuje. Díky komunitě kolem PzP jsem se dozvěděla neskutečně zajímavých věcí a získala nové úhly pohledu. Takže velké díky, Stáňo a Jirko :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže