header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikej s radostí Ing. Dana Zajíčková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně počítačovými technikáliemi pro ženy, které chtějí být finančně stabilní díky on-line podnikání.

Výzva - Vytvoř si svůj web za 7 dní

Chceš mít svůj vlastní web a nevíš, kde začít? VÝZVA: Krok za krokem se mnou vytvoříš svůj web během 7 dní s úsměvem a lehkostí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Klub - Podnikej s radostí

Chceš uspět v podnikání dnešní doby?Podnikáš a potřebuješ, aby o tobě vědělo více lidí? Už víš, že je potřeba tvé podnikání převést do on-linu, ale nevíš kde začít? Všude na internetu je toho hodně. Jsi zahlcena informacemi, a proto se ti nechce nic dělat. Taky jsem začátku nevěděla, kde začít a prošla jsem mnoha kurzy a kluby, než jsem pochopila, že to není složité, jen když víš, kde začít a postupně jdeš krok za krokem do AKCE. Přidej se k ženám, kterým on-line podnikání změnilo život. Vstup do klubu Podnikej s radostí, a nauč se vše, co k tomuto podnikání potřebuješ.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

S čím Ti můžu pomoci?

Pracuješ na svém projektu? Nebo si narazila na nějakou technickou překážku? Máš spoustu nápadů, ale brzdí Tě při jejich realizaci počítačové technikálie? Nedokážeš s něčím hnout a už si s tím nevíš rady a zdržuje tě to v dalším posunu tvého podnikání? Vše co najdeš v klubu nastavím za Tebe, nebo Tě to naučím při skype konzultaci. Je až neuvěřitelné, že za pár desítek minut můžeš vyřešit vše, co tě brzdí na cestě za tvým snem. Už se s tím netrap a neztrácej drahocenný čas! Jsem tady pro TEBE a pomůžu Ti POSUNOUT SE mílovými kroky v tvém podnikání. Vše s čím ti mohu pomoci najdeš, když klikneš na tlačítko pod tímto textem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Začátek mého on-line podnikání. Kdybych nezačala, tak dnes jsem v kanceláři a pracuji pondělí až pátek. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže