header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikání z pláže Stáňa Stiborová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem expertka na online podnikání a online marketing. Své podnikání můžu díky internetu dělat odkudkoli na světě. Z plážové destinace, chaty v horách nebo oblíbené kavárny. A právě tato myšlenka stojí za mým projektem Podnikání z pláže. V mé knize i oblíbených online kurzech učím lidi, jak mohou své zkušenosti vložit do digitálních produktů, vytvářet ebooky, online kurzy a další digitální produkty. A zároveň dávám funkční návody pro jejich online podnikání, online marketing, tvorbu webových stránek a automatizaci prodeje. Zároveň své klienty jemně vedu do hloubek jejich duše k objevení toho, kdo jsou, aby pak svými dary mohli obohacovat tento svět. Jsem také máma čtyř dětí a vášnivá cestovatelka. Na mém Facebooku a Instagramu sdílím své myšlenky, zážitky, zkušenosti i příběhy a mým záměrem je inspirovat vás k životu, ve kterém je místo pro svobodu, radost, splněné sny, hojnost i seberealizaci.

Z vystresované matky podnikatelkou z pláže

Úspěch nepřichází přes noc, ani za týden. Úspěch nepřichází ani za dva měsíce, byť to tak navenek někdy vypadá. Úspěch přichází, když člověk opustí své komfortní zóny, překročí své hranice a má odvahu plnit si své sny, ať to stojí, co to stojí. Inspiruj se mou cestou a přečti si eBook.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kniha Podnikání z pláže

Kniha Podnikání z pláže vám ukáže cestu ke svobodě. Bude vás inspirovat a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro váš život i podnikání. Je plná PŘÍBĚHŮ, která vám dodají sílu začít žít vaše sny.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Plážová přípravka

Záměrem online kurzu Plážová přípravka je najít téma vlastního podnikání. Naučím vás způsoby, jak se OTEVŘÍT KREATIVITĚ, nápadům a inspiraci v každodenním životě a činnostech. Naučíte se, jak vše, co děláte, využívat pro to, abyste objevili své téma a nemuseli kvůli tomu vyvíjet extra úsilí. Zjistíte také, jak podnikat nejen z čirého nadšení, ale jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše téma dobré a životaschopné, jak minimalizovat počáteční rizika a odstartovat úspěšně. Stanete se součástí KOMUNITY lidí na stejné vlně. Lidí, kteří se vzájemně podporují, dávají si zpětnou vazbu a společně se posunují vpřed.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Plážová základka

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem jak technickými, tak marketingovými základy online podnikání, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů. Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaší duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš PŘÍBĚH a ZKUŠENOSTI, abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět. Vytvoříte si webové stránky, naučíte se efektivně využívat sociální sítě Facebook a Instagram i základy e-mail marketingu. Zároveň vytvoříte svůj první placený digitální produkt a nastavíte si jeho prodej na automat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Plážová střední

Online kurz, díky kterému proniknete do hloubky jednotlivých technik online marketingu a strategií, které vám přivedou více kontaktů, fanoušků i objednávek. Zároveň se posunete na další level podnikatelského myšlení a překonáte své vnitřní limity a omezení, které vás brzdí na cestě k úspěchu. Na Plážové střední probíráme témata jako copywriting, pokročilé strategie na Facebooku, Instagramu, pokročilá práce s databází a segmentací, tvorba videí a video marketing, webináře, affiliate marketing, SEO pro plážové podnikatele, podcasty.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Plážová vysoká

Komplexní online kurz, ve kterém se naučíte nejen vytvářet, ale i prodávat a vést vlastní online kurzy. Je to jediná vysoká, na kterou nepotřebujete maturitu. Jediná vysoká, na které nedostanete žádný titul ani diplom. A jediná vysoká, kde získáte vědomosti, díky kterým můžete měnit svět okolo sebe, zmnohonásobíte dosah svých zkušeností, POMŮŽETE LIDEM - vašim klientům - mnohem VÍCE, můžete jít ve svém tématu do hloubky, dodáte úplně nový rozměr vašemu podnikání.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak napsat eBook za 14 dní

Toužíte napsat vlastní eBook, ale nevíte, jak na to? Bojíte se, že uděláte něco špatně nebo při jeho tvorbě zapomenete na něco podstatného? Nevíte, jaká jsou specifika eBooku a jak jej nejen správně napsat, ale také graficky vytvořit? Mám dar rozporcovat velkého slona na malá sousta a vytvářet jednoduché a funkční návody a postupy. Podle mého návodu zvládnete krok za krokem napsat a vytvořit eBook i v případě, že se s počítačem moc nekamarádíte a ze slohovek jste ve škole dostávali trojky. 🙂
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak napsat, vydat a prodat knihu

Chcete napsat a vydat svou vlastní knihu, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Společně s Alicí Kirš jsme pro vás napsaly eBook, ve kterém vám krok za krokem dáváme návod k vlastní knize.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky Podnikání z pláže žiju příběh, který chci vyprávět. Svoboda, radost, seberealizace, tak bych popsala třemi slovy život, který mi mé online podnikání přináší. Své podnikání můžu díky internetu řídit odkudkoli na světě. Z pláže, chaty nebo oblíbené kavárny. V oboru, který miluju, můžu svými zkušenostmi pomáhat ostatním a zároveň tím vydělávat. Jsem také vděčná za komunitu, která okolo kurzů Podnikání z pláže od roku 2015 vznikla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže