header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikání pro ženy... aneb podnikatelkou s dětmi po boku Petra Trnková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám ženám nalézt cestu ke svobodě – finanční i životní. Jsem autorkou projektu Podnikání pro ženy... aneb podnikatelkou s dětmi po boku. Tento projekt je zaměřen na osobní i pracovní rozvoj a zároveň učí, jak se vydat na vlastní cestu podnikáním. Je určen především pro ženy, ale i muži jsou vítáni. Já sama jsem podnikatelka, lektorka, účetní, ekonomka a zároveň maminka tří raubířů. Mým cílem je ukázat vám, že v podnikání může uspět každý, dokonce i maminka s malými dětmi. Ráda bych vás inspirovala, abyste také vy našli odvahu udělat první krok. Provedu vás labyrintem podnikatelských i životních nástrah a lákadel. Od osobního rozvoje, efektivní komunikace, marketingu přes finance až po vlastní úspěšnou kariéru. Naučím vás vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání. Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy. Už víc než 20 let pomáhám firmám a živnostníkům v otázkách podnikání. Cílem není nikoho měnit, ale pomáhat vám najít vlastní cestu, na ní si plnit sny, a tím měnit svoje životy... anebo naopak. ♥ To je cílem projektu Podnikání pro ženy. Ať už je vaší cestou podnikání, nebo jen změna v životě. Další projekt S dětmi ke svobodě - jak propojit práci s rodinou. Jak může vypadat domácí vzdělávání či unschooling v českých podmínkách. Ráda bych zde sdílela zkušenosti a inspiraci pro domškoláky, unschoolery, také cestovatele a samozřejmě i podnikatelky. Náš životní příběh se odehrává právě tak, že propojuji svoje podnikání, s rodinou firmou, dětmi, které máme na domácím vzdělávání a častým cestováním. Žijeme tedy tak svobodně, jak jen je to v českých podmínkách možné a vedeme k takovému životu i naše děti. Plňte si své sny, ať už jsou jakékoli :)

Podnikáme „na vedlejšák“

Získejte zdarma tipy, jak si zkusit podnikání a přitom neztratit své jistoty. ANEB není třeba se do podnikání vrhat po hlavě. Tipy, jak si zkusit podnikání „nanečisto“. Podnikání při mateřské, rodičáku, důchodu, studiu. Dozvíte se, co budete mít za povinnosti vůči státu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zakládáme živnost

První kroky v podnikání Co je potřeba zařídit na začátku podnikání. Kolik vás to bude stát a s čím je třeba počítat. Rady a tipy pro vaše první kroky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Začni podnikat s lehkostí

Online kurz pro začínající podnikatelky. Provede vás od prvních nesmělých krůčků po vlastní úspěšné podnikání. více informací na webu :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Nastartujte svoje podnikání

Od nápadu až po vlastní podnikání. Kompletní průvodce pro začínající podnikatele. Jsou v něm uvedeny všechny důležité informace, včetně příkladů, rad a tipů pro vaše podnikání. Součástí knihy jsou tabulky pro výpočty, kde si spočítáte, jestli vám podnikání bude vydělávat. Dále pak tabulky, díky nimž budete mít připravené podklady pro účetnictví a daně. Ať už si je díky průvodci budete zpracovávat sami, nebo požádáte účetní, budou se vám tabulky hodit. Ušetří vám mnoho času a práce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Podnikatelský plán

PRAKTICKÝ NÁVOD, JAK SESTAVIT PODNIKATELSKÝ PLÁN A FINANČNÍ ROZPOČET Praktický návod s připravenými podklady k vyplnění. eBook vás provede důležitou podnikatelskou částí a to je příprava podnikatelského plánu. Nepodceňujte ho, je to opravdu jeden z nejdůležitějších pomocníků úspěšného podnikání.  V knize najdete vzorový podnikatelský plán.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

TAHÁK „na cestu“ aneb 9 kroků k podnikání

Super pomůcka pro první kroky v podnikání. Najdete v něm stručného průvodce, který vám poradí, kam se vydat a co bude třeba zařídit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V podnikání nejsem žádný nováček. Ale kurz PZP mi otevřel nové obzory, před kterými jsem zavírala dveře... a to široké obzory online světa. Podnikám a pořádám kurzy a školení již spousty let, ale můj sen přenést vše do online světa se začal plnit až po vstupu do kurzu PZP. Od počátku jsem byla nadšena energií, která celý kurz provázela. Bylo mi líto, že vše po pár měsících končí, proto jsem se rozhodla nečekat a rovnou jsem zakoupila i navazující kurzy, tedy plážovou střední a vysokou. Vše mnohonásobně předčilo moje očekávání. Proto Stáně a celému týmu kolem plážového podnikání patří moje obrovské díky, ukázali mi nový směr a nový rozměr, který si v reálném světě vůbec neumím představit. Jsem neskutečně vděčná, že jsem do tohoto projektu mohla vstoupit a být jeho součástí. Díky „podnikání z pláže“ jsem si začala plnit další svůj sen. Vím, že jsem teprve na jeho začátku, a už dnes se moc těším, kam mne zavedou další dny, měsíce a roky „plážového podnikání“. Vidím tu úžasnou cestu před sebou a to díky kurzům Podnikání z pláže, díky Stáně a díky celému týmu. Skvěle to děláte, jste mi velikým vzorem. :) Děkuji za vše. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže