header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikatelky.online Petra Trnková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám ženám měnit pohled na business a nalézt jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní....a tím změnit celý svůj život. Učím, jak vybudovat úspěšný a prosperující business a posunout podnikání na další level... i s dětmi po boku. Plnit si své sny a být sama sebou! Stačí jen odhodit své limity v hlavě, roztáhnout křídla a věřit si! :) Podnikání pro ženy ...aneb podnikatelkou s dětmi po boku, který jsem vytvořila pro ženy, které chtějí od života víc. Které chtějí žít svobodný život a plnit si své sny. Pro ženy, které chtějí vybudovat vlastní značku, prosperující business a jsou ochotné do sebe investovat a jít do akce. Pro ženy, podnikatelky, které chtějí svůj business posunout na další level, prodávat své produkty s lehkostí a vydělávat peníze, které nestíhají utrácet :) Pro ženy, které chtějí být jedinečné, chtějí se naučit, jak překonávat překážky, jak jednat navzdory strachu, nenechat se zlomit odmítnutím. Pro ženy, které chtějí zažít pocit výjimečnosti a dělat svůj business a lehkostí, radostí a naplněním. Pro ženy, které chtějí žít život svých snů a jsou ochotné riskovat. Sama jsem si takovou cestu prošla a proto vím, že je to možné a provedu vás cestičkami, které jsem sama vyšlapala. Ukážu vám krásy podnikání a svobodného života. Stačí jen odhodit své limity v hlavě, roztáhnout křídla a věřit si! :) My ženy v sobě máme neskutečnou sílu, ale málokterá z nás má odvahu ji sama najít. Proto jsem tu pro vás a moc ráda vás povedu. Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy. Další projekt S dětmi ke svobodě - jak propojit práci s rodinou. Jak může vypadat domácí vzdělávání či unschooling v českých podmínkách. Ráda bych zde sdílela zkušenosti a inspiraci pro domškoláky, unschoolery, také cestovatele a samozřejmě i podnikatelky. Náš životní příběh se odehrává právě tak, že propojuji svoje podnikání, s rodinou firmou, dětmi, které máme na domácím vzdělávání resp.unschoolingu a častým cestováním. Žijeme tedy tak svobodně, jak jen je to v českých podmínkách možné a vedeme k takovému životu i naše děti. Plňte si své sny, ať už jsou jakékoli :)

Zdarma

Zde je nabídka ZDARMA
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online programy pro podnikatelky

Online kurzy a programy pro začínají i pokročilé podnikatelky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Business mentoring

Osobní spolupráce je určená pouze pro ženy, které jsou skutečně připravené udělat ve svém životě velikou změnu. A vědí, že do takovéto spolupráce chtějí investovat nejen peníze, ale také svůj čas a svojí energii. Čeká tě skutečně velkolepá přeměna nejen tvého businessu, ale i tvojí osobnosti. Chceš se naučit, jak budovat úspěšný a dlouhodobě prosperující business, vybudovat svoji značku, být výjimečná, mít klienty, kteří tě vyhledávají a přichází sami, chceš mít náskok před konkurencí, chceš mít silnou online komunitu, prodávat s lehkostí a ještě mnohem víc... Z nesmělé podnikatelky se staneš královnou businessu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V podnikání nejsem žádný nováček. Ale kurz PZP mi otevřel nové obzory, před kterými jsem zavírala dveře... a to široké obzory online světa. Podnikám a pořádám kurzy a školení již spousty let, ale můj sen přenést vše do online světa se začal plnit až po vstupu do kurzu PZP. Od počátku jsem byla nadšena energií, která celý kurz provázela. Bylo mi líto, že vše po pár měsících končí, proto jsem se rozhodla nečekat a rovnou jsem zakoupila i navazující kurzy, tedy plážovou střední a vysokou. Vše mnohonásobně předčilo moje očekávání. Proto Stáně a celému týmu kolem plážového podnikání patří moje obrovské díky, ukázali mi nový směr a nový rozměr, který si v reálném světě vůbec neumím představit. Jsem neskutečně vděčná, že jsem do tohoto projektu mohla vstoupit a být jeho součástí. Díky „podnikání z pláže“ jsem si začala plnit další svůj sen. Vím, že jsem teprve na jeho začátku, a už dnes se moc těším, kam mne zavedou další dny, měsíce a roky „plážového podnikání“. Vidím tu úžasnou cestu před sebou a to díky kurzům Podnikání z pláže, díky Stáně a díky celému týmu. Skvěle to děláte, jste mi velikým vzorem. :) Děkuji za vše. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže