header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikatelky.online Petra Trnková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Business mentorka, mindset & energetic coach pro ambiciózní podnikatelky. Kombinace koučingu a mentoringu je nerychlejší a nejjistější cesta k úspěchu. Specializuji se na High Ticket strategie v ženském businesse, tvorbu prémiových produktů a služeb. Pomáhám ženám k úspěchu Vytvořit podnikání, díky kterému si zajistí pravidelné pasivní příjmy, aby mohly žít život, po kterém touží. Propojit ty nejlepší a nejefektivnější business strategie s naší jedinečnou energií a dát tak tomu "obyčejnému businessu neobyčejnou duši".  Jedině tak mohou vznikat úspěšné a ziskové podnikatelské projekty s efektivní a hravou lehkostí pro nás a maximální hodnotou pro naše klienty. Díky svému ekonomickému a marketingovému vzdělání, více než 20leté business praxi, velkým zkušenostem a samozřejmě i díky neustálému sebevzdělávání jsem vytvořila svoji unikání metodu, kde efektivně propojuji business mentoring a koučing. Což je nejlepší kombinace pro rychlé a účinné změny, díky nimž moje klientky dosahují téměř okamžitých výsledků. Šťastné, spokojené a úspěšné ženy dělají ze světa krásné místo pro život. Ty si můžeš vytvořit alespoň ten svůj.

7 kroků k srdci tvého zákazníka

Tahák
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Mentoringové a mastermind programy pro pokročilé podnikatelky

Mentoringové a mastermind programy pro pokročilé podnikatelky
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurzy a programy

Online kurzy a programy pro podnikatelky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tvorba webů a automatizace online podnikání

Tvorba webových stránek a digitálních produktů. Technická podpora.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Katalog Podnikatelky.online

Katalog Podnikatelky.online
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V podnikání nejsem žádný nováček. Ale kurz PZP mi otevřel nové obzory, před kterými jsem zavírala dveře... a to široké obzory online světa. Podnikám a pořádám kurzy a školení již spousty let, ale můj sen přenést vše do online světa se začal plnit až po vstupu do kurzu PZP. Od počátku jsem byla nadšena energií, která celý kurz provázela. Bylo mi líto, že vše po pár měsících končí, proto jsem se rozhodla nečekat a rovnou jsem zakoupila i navazující kurzy, tedy plážovou střední a vysokou. Vše mnohonásobně předčilo moje očekávání. Proto Stáně a celému týmu kolem plážového podnikání patří moje obrovské díky, ukázali mi nový směr a nový rozměr, který si v reálném světě vůbec neumím představit. Jsem neskutečně vděčná, že jsem do tohoto projektu mohla vstoupit a být jeho součástí. Díky „podnikání z pláže“ jsem si začala plnit další svůj sen. Dnes žiji život, po kterém jsem dříve pouze toužila. Žijeme každý den tak, jako by byly prázdniny :) Vidím tu úžasnou cestu před sebou i za sebou, a to díky kurzům Podnikání z pláže, díky Stáně a díky celému týmu. Skvěle to děláte, jste mi velikým vzorem. :) Děkuji za vše. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže