header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikání pro ženy... aneb podnikatelkou s dětmi po boku Petra Trnková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám ženám nalézt jejich jedinečnou cestu ke svobodě finanční i životní. Učím jak vybudovat úspěšný a prosperující business... i s dětmi po boku Plnit si své sny a být sama sebou! jsem autorkou projektu Podnikání pro ženy ...aneb podnikatelkou s dětmi po boku Tento projekt je zaměřen na osobní i pracovní rozvoj a zároveň učí, jak se vydat na vlastní cestu podnikáním. Já sama jsem business mentorka, podnikatelka, lektorka, ekonomka, skvělá motivátorka a zároveň maminka tří raubířů, kteří jsou na domácím vzdělávání. Společně si plníme náš sen o svobodě. Mojí vášní je vzdělávání a rozvíjení schopností a znalostí svých i druhých. Věnuji se tomu, co miluji, co mne naplňuje, a to je pomoc ženám, které si chtějí plnit svoje sny a žít život takový, jaký si přejí..díky jejich vlastnímu podnikání. Mým cílem je ukázat vám, že v podnikání může uspět každý, dokonce i maminka s malými dětmi. Ráda bych vás inspirovala, abyste také vy našli odvahu udělat první krok. Provedu vás labyrintem podnikatelských i životních nástrah a lákadel. Od osobního rozvoje, efektivní komunikace, marketingu, přes finance až po vlastní úspěšný business. Naučím vás vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání. Rozvoj podnikání jde však ruku v ruce s osobním rozvojem. Proto se na svých kurzech, lekcích, seminářích i při psaní knih a článků zaměřuji nejen na oblast podnikatelskou, ale také na tu osobní. Jak si užívat život naplno a plnit si své sny a touhy. Další projekt S dětmi ke svobodě - jak propojit práci s rodinou. Jak může vypadat domácí vzdělávání či unschooling v českých podmínkách. Ráda bych zde sdílela zkušenosti a inspiraci pro domškoláky, unschoolery, také cestovatele a samozřejmě i podnikatelky. Náš životní příběh se odehrává právě tak, že propojuji svoje podnikání, s rodinou firmou, dětmi, které máme na domácím vzdělávání a častým cestováním. Žijeme tedy tak svobodně, jak jen je to v českých podmínkách možné a vedeme k takovému životu i naše děti. Plňte si své sny, ať už jsou jakékoli :)

Online kafárna

Co je online kafárna? Společné neformální online setkání žen, podnikatelek. Je to takové setkání, jako s kamarádkami v kavárně. Kávu si uvaříme každá sama, usadíme se každá u svého telefonu či notebooku, uděláme si pohodlí a připojíme se přes odkaz, který vám před setkáním pošlu. No a pak už povídáme a povídáme...o čemkoli, co nás zajímá. Můžete si připravit otázky, které vás zajímají. Ohledně vašich podnikatelských cest, ale i jak propojit právě pracovní a osobní život, jak pracovat s dětmi po boku, také kolem domškoláctví. Ráda vám odpovím na jakékoli dotazy, které vás mohou posunout blíže k vašim snům. Můžete se ptát a podporovat vzájemně při našem setkání.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kvíz - Je pro mne podnikání vhodné?

Chtěli byste podnikat, ale nevíte, zda je pro vás podnikání vhodné? Jste rozená podnikatelka? Nebo spíše zaměstanecký typ? Zkuste následující kvíz.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Začni podnikat s lehkostí

Online kurz pro začínající podnikatelky. Provede vás od prvních nesmělých krůčků po vlastní úspěšné podnikání. více informací na webu :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Nastartujte svoje podnikání

Od nápadu až po vlastní podnikání. Kompletní průvodce pro začínající podnikatele. Jsou v něm uvedeny všechny důležité informace, včetně příkladů, rad a tipů pro vaše podnikání. Součástí knihy jsou tabulky pro výpočty, kde si spočítáte, jestli vám podnikání bude vydělávat. Dále pak tabulky, díky nimž budete mít připravené podklady pro účetnictví a daně. Ať už si je díky průvodci budete zpracovávat sami, nebo požádáte účetní, budou se vám tabulky hodit. Ušetří vám mnoho času a práce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Podnikatelský plán

PRAKTICKÝ NÁVOD, JAK SESTAVIT PODNIKATELSKÝ PLÁN A FINANČNÍ ROZPOČET Praktický návod s připravenými podklady k vyplnění. eBook vás provede důležitou podnikatelskou částí a to je příprava podnikatelského plánu. Nepodceňujte ho, je to opravdu jeden z nejdůležitějších pomocníků úspěšného podnikání.  V knize najdete vzorový podnikatelský plán.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

TAHÁK „na cestu“ aneb 9 kroků k podnikání

Super pomůcka pro první kroky v podnikání. Najdete v něm stručného průvodce, který vám poradí, kam se vydat a co bude třeba zařídit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V podnikání nejsem žádný nováček. Ale kurz PZP mi otevřel nové obzory, před kterými jsem zavírala dveře... a to široké obzory online světa. Podnikám a pořádám kurzy a školení již spousty let, ale můj sen přenést vše do online světa se začal plnit až po vstupu do kurzu PZP. Od počátku jsem byla nadšena energií, která celý kurz provázela. Bylo mi líto, že vše po pár měsících končí, proto jsem se rozhodla nečekat a rovnou jsem zakoupila i navazující kurzy, tedy plážovou střední a vysokou. Vše mnohonásobně předčilo moje očekávání. Proto Stáně a celému týmu kolem plážového podnikání patří moje obrovské díky, ukázali mi nový směr a nový rozměr, který si v reálném světě vůbec neumím představit. Jsem neskutečně vděčná, že jsem do tohoto projektu mohla vstoupit a být jeho součástí. Díky „podnikání z pláže“ jsem si začala plnit další svůj sen. Vím, že jsem teprve na jeho začátku, a už dnes se moc těším, kam mne zavedou další dny, měsíce a roky „plážového podnikání“. Vidím tu úžasnou cestu před sebou a to díky kurzům Podnikání z pláže, díky Stáně a díky celému týmu. Skvěle to děláte, jste mi velikým vzorem. :) Děkuji za vše. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže