header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikáme v cizím jazyce Lenka de Graafova

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Od roku 2004 žiju v Kanadě a řídím tam úspěšnou překladatelskou agenturu. Pomáhám malým i velkým firmám vybudovat vícejazyčný web a překládat různé dokumenty do mnoha světových jazyků za účelem expanze na zahraniční trhy. Jsem zastáncem efektivní kulturní a jazykové adaptace výrobků, služeb a veškeré komunikace se zahraničním zákazníkem. Nechte se inspirovat propady a úspěchy, kterými jsem si prošla při podnikání v cizí zemi a kterými vy díky mým publikacím procházet nemusíte! Na příkladu Kanady a online podnikání v angličtině vám ukážu, jak i vy snadno pochopíte smýšlení cizích kultur a přilákáte na váš web co nejvíce platících zákazníků.

7 důvodů proč překladem webu hravě získáte zahraniční klientelu

40 stran detailních rad a návodů na podnikání online v cizím jazyce, které zvládnete i vy. Ebook zahrnuje pracovní listy, strategické otázky pro vývoj vašeho cizojazyčného webu a konkrétní příklady z překladatelské branže. Vytvořte překlad webu, díky kterému budete prodávat do zahraničí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

JAK VYDĚLÁVAT ONLINE NEJEN ČESKY - Praktická a detailní příručka pro tvorbu cizojazyčného webu

Stejně jako své klienty v Kanadě a USA, tak i vás provedu 120 stranami ověřených postupů pro tvorbu webu v jakémkoliv cizím jazyce. Podíváme se konkrétně na kulturní a jazykové úpravy. Nabízený e-book je v podstatě velice praktická a detailní příručka pro tvorbu cizojazyčného webu. Navíc zahrnuje stručné a jasné návody, pracovní listy a strategické úkoly, díky kterým hravě vytvoříte web v cizím jazyce a naučíte se prodávat online ve světě. Zároveň obdržíte hodnotné bonusy, které vám pomohou s tvorbou webových stránek v jakémkoliv cizím jazyce. Přidejte se k vlně odvážných a ambiciózních online podnikatelů, kteří již získali pozici na globálním trhu. Komunikujte se svou zahraniční klientelou jejich rodným jazykem!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Detailní náhled do online marketingu, zvládnutí procesů pro zavedení marketingových nástrojů a jejich efektivní využití, návody na cílený copywriting.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže