header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Podnikající máma Monika Švejdová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem Monika, lídr, kouč, mentor, podnikatelka, přítelkyně a máma malého Máry. Inspiruji druhé lidi, aby byli nejlepší verzí sebe sama, aby překračovali svou komfortní zónu a udělali ve svém životě změnu. Pomáhám lidem s autenticitou a inspiruji je k tomu, aby se dostali na další level ve svém podnikání. Mým velkým darem je odblokovat situace, v kterých jsou druzí zaseklí. Jsem také zakladatelka projektu Podnikající máma, v kterém pomáhám ženám objevit jejich potenciál a ukázat ho světu ve formě podnikání. Miluji osobní rozvoj spojený s podnikáním. A velmi mě baví dělat z druhých lidí hvězdy :)

Byznys bez hranic

S radostí a veškerou vírou v Tebe tě zvu na super jízdu. Tenhle projekt vznikal několik měsíců, než získal finální podobu. Podílelo se na něm mnoho dnes už úspěšných lidí. V začátcích to byl sen, byla to vize, pomoc obyčejným lidem změnit si život. Plno lidí se nám smálo a doufalo, že po nás nezbyde nic, než prázdná slova. Vytrvaly jsme a sen se stal realitou. Já sama jsem se s malou dušičkou a s malou důvěrou, zda to bude fungovat, zapojila do projektu před 3 lety. A za rok konzistentní práce jsem se dostala na zisky, za které by se nemusela stydět ani TOP manažerka v Praze. Navíc jsem získala svobodu. Je mi jedno co je za den, můžu vstávat bez budíku, můžu téměř cokoli. A to na začátku byla jen vize, ukázat svému dítěti lepší život. Dnes jsem velmi vděčná za tu šanci, kterou může využít každý, kdo má silnou touhu tvořit si svou vlastní realitu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Daruj kaši

Už nějaký čas daruji dětem každý měsíc kaše do Malawi. Do jedné z nejchudších zemí na světě. Do země, kde děti trpí hladem a nemocemi, kde je dítě bráno jako pracovní síla a kde děti rodí děti. K tomuto projektu mě inspiroval v prosinci 2019 můj syn Mareček. Když jsme psali Ježíškovi, dobrých 15 minut jsme koukali na bílý papír. Zkrátka nevěděl, o co si má napsat. Téměř všechno co chce má nebo to dostane během roku. Jeho pokoj je přeplněn hračkami všeho druhu, kterým říkám jedním slovem "krámy". Vím, že se s mým výrokem o "krámech" 😀 ztotožní velká většina z vás. Při pohledu na přeplněný pokoj cítím velkou vděčnost za tu hojnost a zároveň si uvědomuji, že to co bereme jako samozřejmost, o tom druzí lidé pouze sní. Člověk si uvědomí plnou hojnost toho co má ve chvíli, kdy to ztratí. Abychom žili v neustálé hojnosti je potřeba, aby byla energie v rovnováze. Učit sebe i naše děti umění přijímat a i dávat. Pak energie teče. Čím víc toho dokážeme dát, tím víc získáme na zpět. Za rok práce na tomto projektu máme skvělé výsledky a cítím opravdu velkou vděčnost. Každý kdo přidá ruku k dílu, dostane od mě zdarma kurz Probuď svůj potenciál. Dej a bude Ti dáno. Děkuji, M.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Probuď svůj potenciál

Jedinečný program k objevení svého potenciálu Jednoduše si teď představ, jaké by to bylo: Žít a nepřežívat... Znát své kvality, talenty, své silné stránky, svůj potenciál... Dělat to, co Tě baví, co Tě naplňuje, co pro TEBE má smysl... Užívat si každý den a vědět, proč tady jsi... Překonat svůj strach, vystoupit z role oběti, vzít život do svých rukou a začít ho konečně žít.... Zkrátka žít podle toho, kdo jsi a ne jak bys měla žít podle druhých... Žij to, co doopravdy jsi...svou jedinečnost...pak tvůj život bude plný hojnosti a radosti...a o to tu především jde
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Už je to několik let, co jsem absolvovala oba kurzy a jsem moc ráda, že jsem si tehdy od kamarádky půjčila knihu Podnikání z pláže a následně pár týdnů na to naskočila do kurzu. Byl to pro mě jiný svět, který jsem doslova hltala. Objevovala neznámé a vystupovala z komfortní zóny. V základce jsem pochopila, jak funguje celý ten stroj, který když se správně nastaví a promaže, nese super ovoce. Ale až na střední jsem úplně pochopila a naučila se, jak funguje velký byznys. Pronikla jsem více do tajů marketingu a Facebooku a díky reklamě se dostala mezi velký počet lidí. A o tom to je, mít svůj produkt, který pomáhá ostatním a ukázat ho velkému publiku. Jsem vděčná za to, že jsem se v roce 2016 rozhodla a vstoupila do Podnikání z pláže, odstartovalo to něco mega velkého. Byla to jedna z nejlepších investic v mém životě. Stáňa byla tím, kdo mi otevřel první dveře k mému online podnikání a za to vesmírně děkuji. Má cesta nebyla vůbec lehká, ale díky vytrvalosti a konzistentní práci sklízím krásné úspěchy a díky tomu, že jsem chytla příležitost za pačesy jsou úspěšní další a další lidé a to je největší odměna. Díky Stáňo, jsi velká inspirace!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže