header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Počítačováblondýna.cz Petra Vymětalová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem technická a psychická podpora pro počítačové blondýny – hlavně pro ty, co mají (chtějí mít) svůj web a moc si s tím nevědí rady. Ukazuju počítačovým blondýnám, že většina webových technikálií není ani zdaleka tak složitá, jak se na první pohled může zdát. Užívám si ten pocit, když se z komplikované záludnosti stane jednoduchá samozřejmost. Na vlastní oči, monitor a klávesnici jsem se už v roce 2004 přesvědčila, že vytvořit web není žádná atomová věda. Od té doby se všechno ještě asi tak 136× zjednodušilo, takže odhodlání a odvaha hrají mnohem důležitější roli než technické vzdělání a zkušenosti. Baví mě kombinovat znalosti a zkušenosti s lehkým popostrčením do akce a dodáním počítačového sebevědomí.
První kroky k vlastnímu webu

První kroky k vlastnímu webu

Chceš svůj web a nevíš, kde začít? Tento jednoduchý návod tě provede prvními kroky a ještě s ním ušetříš 50 % ceny za provoz svého webu v 1. roce.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Desatero pro počítačové blondýny

Desatero pro počítačové blondýny

10 jednoduchých rad, aby ses při práci na svém webu cítila bezpečně, pohodlně a sebejistě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Zálohování WordPressu

Zálohování WordPressu

Podle tohoto jednoduchého návodu si během pár minut vytvoříš dokonalou pojistku pro svůj web, takže se pak už nebudeš muset bát, že bys o něj přišla nějakým neuváženým kliknutím nebo vlivem okolností, kterým sama nedokážeš předejít.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
jak pracovat s blokovým editorem

Gutenberg v malíčku

Krásné stránky můžeš vytvořit i zdarma – stačí se naučit pracovat s blokovým editorem Gutenberg, který je automaticky součástí každého webu na WordPressu. Obrázky na pozadí, tlačítka, rozdělení do sloupců, formuláře, videa... nic z toho nebude problém, když budeš vědět, jak na to.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
WordPressový adventní kalendář

Wordpressový adventní kalendář

24 jednoduchých užitečných vychytávek pro tvůj web.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Přechod ze SmartEmailingu na MailerLite

Ze SmartEmailingu k MailerLite

SmartEmailing ti už nevyhovuje? Líbil by se ti víc MailerLite, který je navíc do 1.000 aktivních kontaktů zdarma? S tímto návodem zvládneš přechod od jednoho k druhému bez zbytečných přešlapů, fatálních chyb a infarktových situací.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Do kurzu Podnikání z pláže jsem vstupovala už v roce 2015, tenkrát ještě s jiným tématem, kterému jsem se v té době dost intenzivně věnovala, bylo fajn, ale nebylo to ještě úplně „ono“. To totiž mělo teprve přijít. A přišlo – právě při diskuzích ve facebookových skupinách PzP jsem našla svoje skutečné poslání, ve kterém se skoubilo vlastně všechno, co jsem dělala do té doby. Teď už tomu nic nechybí. Dělám práci, která mě baví, a setkávám při ní se spoustou zajímavých lidí, kterým pomáhám na jejich cestě k online úspěchu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže