header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Píšu (nejen) bakalářku Lucie Mašterová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
„Pomáhám studentům s výběrem tématu, napsáním a obhájením bakalářské nebo diplomové práce.“ Celý svůj profesní život se věnuji  studentům na vysokých školách a také svému podnikání zaměřenému na vazbu a tisk závěrečných prací. Se svými studenty jsem: >> napsala více než 200 bakalářských a diplomových prací, >> jako oponent jsem zpracovala více než 700 posudků, >> byla jsem u obhajoby více než 400 prací, >> více než 25 000 studentů jsem provedla závěrečnou fází, tedy tiskem a vazbou jejich práce, >> přečetla jsem nebo mi prošlo rukama více než 2 000 000 stránek bakalářek a diplomek. Když vedu studenty v psaní jejich práce, snažím se jim dávat rady, které mně samotné chyběly. Mnoha z mých studentů se psaní práce zjednodušší, jde od ruky, jednodušší je i příprava obhajoby a pak i samotná obhajoba. Protože jsem u akademické práce podnikala a měla děti, umím pracovat s časem na maximum.  Time management je moje silná stránka!  Díky mojí 20leté praxi v podnikání nejsem pouhým teoretikem, ale naopak mám kontakt s praxí a mnoho zkušeností.    Psaní práce, ať už bakalářské, diplomové, disertační, či jiné, je jako projekt. Má svůj začátek, konec, kritickou cestu. Má milníky a dílčí úkoly. A také úspěšným napsáním práce to nekončí, závěrem celého snažení je úspěšná obhajoba.  Svými znalostmi, zkušenostmi a praktickými radami pomáhám studentům k úspěšnému zakončení jejich studia. Snažím se, aby bakalářská nebo diplomová práce nebyla pouhým dokumentem, který je založen v knihovně, ale aby sloužila v budoucím (či současném) profesním nebo podnikatelském životě. 

Checklist k dokonalé přípravě na psaní závěrečné práce

Checklist s 25 úkoly proto, abyste se dokonale připravili na psaní závěrečné práce a opravdu na nic nezapomněli.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak napsat bakalářku

Kompletní průvodce psaním (nejen) bakalářské, ale i diplomové práce. Zpracovaný v jednoduchých slidech s obrázkovými návody, aby vás nezahltilo čtení. Úkoly a tipy pro snadnější a jasnější zpracování bakalářky. Kalendář, abyste měli jasno v termínech a mnoho dalšího.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak napsat ... (připravuje se)

Kompletní online kurz zahrnující přípravu na psaní závěrečné práce, její psaní, tisk a vazbu a také její obhajobu. Vše přehledně zpracované v pěti základních modulech a dílčích lekcích. Interaktivní výuková videa, bonusy, uzavřená FB skupina a mnoho dalšího.
Typ produktu: online kurz

3 nejčastější chyby v práci a jak na ně (připravuje se)

Mini online kurz o třech nejčastějších chybách v bakalářce (diplomce), jak je rozpoznat a jak je nedělat + bonus – dvě rady navíc.
Typ produktu: online kurz

Dokonalá příprava na psaní bakalářky (diplomky) (připravuje se)

Mini trénink o dokonalé přípravě na psaní závěrečné práce zpracovaný v 45minutovém videu.
Typ produktu: online kurz
Díky kurzům jsem si udělala jasno v předmětu mého podnikání, konečně jsem se odhodlala definovat, čemu se chci věnovat, a začala jsem na tom intenzivně pracovat. Po téměř 3/4 roce od spuštění se věnuji přípravě nových produktů, učím se, jak fungovat na online trhu, a věřím, že za chvíli už budu mít své „podnikání z pláže“. Kurzy Stáni a Jiřího mi daly mnoho informací, návodů a rad, jak své podnikání uchopit. Daly mi jasný návod, jak a kde začít, a v pokročilých kurzech pochopení hlubších strategií a věcí potřebných pro online podnikání. A i když mi kurzy už v podstatě skončily, stále se k nim vracím a z absolvovaných lekcí stále čerpám užitečné návody, rady a know-how.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže