header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pilates a jóga s citem Alena Vůjtová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem instruktorka pilates a jógy, propagátorka radosti z pohybu a laskavého přístupu. Díky mým více než desetiletým zkušenostem se zdravým pohybem učím lidi vnímat své tělo a správně ho používat. S radostí je tak zbavuji nejen bolestí zad či kloubů. Mé klientky odcházejí z lekcí usměvavé a uvolněné, nabité energií a se zdravým sebevědomím.

E-book Žijte bez bolestí

BOLÍ VÁS ZÁDA? NEBO VÁS TRÁPÍ JINÁ BOLEST? Mohly to způsobit úplně obyčejné věci! Může to být tím, jak stojíte, sedíte, chodíte a dýcháte. Ukážu vám, jak vše spolu souvisí a jak si VY SAMI můžete pomoci. Pojďte se mnou udělat 7 drobných změn ve vašich každodenních aktivitách a zbavte se tak bolesti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Relaxace pro radost

STRES? STRACH? NEJISTOTA? ÚNAVA? Potřebujete si aspoň chvilku odpočinout? Chcete se zbavit černých myšlenek, kterých máte plnou hlavu? Udělejte si 15 minut času a já vás provedu vizualizací, která vás nabije novou energií. Pocítíte radost a volnost a získáte nadhled.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

E-book Tajemství těla bez bolestí

Naučím vás, jak si vy sami trvale můžete pomoci od bolestí hlavy, zad, kloubů nebo třeba chodidel. Bude vám stačit jen pár minut denně. Budeme se zabývat tím, jak chodíte, sedíte, dýcháte, cvičíte. Zjistíte, jak své tělo vyživovat, odměňovat a rozmazlovat a jak se cítit v pohodě. Díky bonusům všechny přečtené informace převedeme do praxe.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

21denní výzva pro ploché břicho

Kromě úbytku centimetrů v pase si účastnice výzvy pochvalují to, že cvičení jim zabere jen 15 minut denně, není to žádný vojenský dril a cviky zvládnou i začátečnice. Co mě ale těší nejvíc ze všeho je, že nepřestávají cvičit ani po třech týdnech a ve cvičení pokračují stále dál. K tomuto kurzu jsem natočila ještě dva doplňkové: Týden pro krásné nohy a zadeček a Kurz pro krásné paže a dekolt.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Letní kurz pilates

4 lekce pilates, které komplexně posílí i protáhnou celé tělo. Lekce trvají cca 30 minut a zvládnou je i začátečnice. Jako bonus navíc získáte 2 lekce – Zdravá záda a Jóga.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jóga s citem pro začátečníky

Průvodce prvními krůčky ve světě jógy. Sestavy cviků (bez krkolomných pozic a stoje na hlavě) jsou doplněny videi, kde detailně vysvětluji jednotlivé pozice a naučím vás, jak provádět ásany tak, aby nepřetěžovaly vaše záda a klouby.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže změnilo můj život, a to nejen profesní, ale i osobní. Podařilo se mi zrealizovat to, o čem jsem mnoho let jen snila... Mít vlastní web, který si budu umět sama spravovat. Ale ta asi nejpodstatnější věc, kterou pro mě Podnikání z pláže znamená, je, že jsem na sobě začala pracovat a objevila komunitu podobně naladěných lidí. Plážová střední mě přesvědčila o tom, že online podnikání mě opravdu může uživit, a znamenala pro mě obrovský skok vpřed. Plážová vysoká byla třešnička na dortu, která pak dala profesionálnější podobu mým kurzům. Děkuji moc Stáně i Jirkovi za skvěle připravené kurzy, za jejich neustálé aktualizace i ochotu odpovídat na dotazy!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže