header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Piano with Ludmila Ludmila Simeková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Som vášnivá klaviristka a nadšená propagátorka výuky hry na klavír, založenej na jedinečnom prístupe k vašim individuálnym potrebám. Ukážem vám, ako sa tešiť z hrania vašich vytúžených skladieb hneď, a to bez poznania nôt a zdĺhavých rokov hrania!

Teenager a hra na hudobný nástroj

Stiahnite si môj eBook zdarma a prečítajte si pár úvah o tom, prečo je vek tínedžera vhodný na začatie hry na hudobný nástroj a ako na to!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Siedmimi dňami ku Eliške

Týždňový emailový kurz 'Siedmimi dňami ku Eliške' pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých. Čo keby som Vám povedala, že vás naučím hrať najznámejšiu klasiku všetkých čias, Pre Elišku od L. van Beethovena? Skladbu, ktorej prvé tóny rozoznávajú všetci milovníci hudby? Že ako? No tak, že Vám ukážem, ako na to!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže