header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Petra Veselá - Průvodkyně k lehkosti, svobodě a zdraví Petra Veselá | TOP5 Plážová výzva 2023 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem průvodkyně žen k lehkosti, svobodě a zdraví. Certifikovaná koučka a theta healerka. Klientkám nabízím OSOBNÍ KOUČINK, THETA HEALING, PRÁCI SE STÍNY nebo FENG SHUI poradenství. Mým přáním je ukazovat ostatním ženám, že síla měnit náš život k lepšímu v nás už je, že ji nemusíme nikde hledat. Provázím ženy na cestě k sebeuvědomění a seberealizaci. Věřím, že každý z nás může najít své dary a talenty. Pochopit, co ho naplňuje, co je pro něj zdravé a co mu dodává energii. Baví mě podporovat klientky v uvědomění, co jsou jejich silné stránky, při jakých činnostech může jejich bytost rozkvétat, u čeho mohou být úspěšné, aniž by se musely snažit do posledních sil, a v čem budou vynikat. Po osobní zkušenosti s léčbou chronické boreliózy klienty provázím také BYLINNOU LÉČBOU BORELIÓZY. K tomuto tématu jsem nachystala podporu ve formě tří e-booků. Jsem také maminka dvou holčiček a manželka, která má ráda cestování, jachting a moře. Kromě toho objevování nových věcí, zdravé jídlo, práci na sobě a setkávání se s podobně naladěnými lidmi.

Jak poznám, jestli mohu mít boreliózu

Trápí vás zdravotní potíže a nemůžete přijít na jejich příčinu? Zkuste se dozvědět víc o borelióze. - Dá se borelióza chytit pouze od klíštěte? - Jak se borelióza diagnostikuje? - Jaké jsou nejčastější příznaky boreliózy? Začtěte se do e-booku zdarma, který vám může pomoci zjistit, jestli borelióza není i u vás důvodem toho, že si neužíváte svůj život naplno. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Klíč k ranní pohodě

Jak přivítat ráno s úsměvem? - Co dělat, aby vaše rána byla časem klidu a relaxace? - Jak si určit tempo svého dne? - Jak pomocí svých rán vědomě tvořit svoji celodenní realitu? Zkuste ranní rituály. Jsou velmi jednoduché, nemusí zabrat mnoho času a do svých rán je můžete zařadit hned zítra. Seznamte se s ranními rituály v tomto e-booku zdarma a získejte pohodu pro celý den.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Buhnerův bylinný protokol na léčbu boreliózy jednoduše a snadno

Trápí vás mnoho příznaků spojených s boreliózou a chcete se z ní definitivně vyléčit pomocí bylin? Bylinné protokoly vypadají komplikovaně, ale je to jako se vším. Stačí se naučit základní principy a pak už ho jenom používáme. Tímto protokolem se může vyléčit opravdu každý z nás. V e-booku Buhnerův bylinný protokol na léčbu boreliózy jednoduše a snadno aneb E-book, který vám pomůže dostat se zpět ke svému zdraví se dozvíte: - Proč právě Buhnerův protokol je tak funkční? - Jaké byliny koupit? - Jak je to s dávkováním a jak s bylinami začínat? - Kde byliny koupit? - Praktické tipy - Akční kroky Jako bonus navíc dostanete: - Přehled bylin v různých jazycích (pro objednávání bylin ze zahraničí) - Přehled možných vedlejších účinků bylin - Váš léčivý deník Bakterie nejsou hloupé a spirochety borélie už vůbec ne. Už dávno si tvoří rezistenci na antibiotika, která jsou navíc účinná jenom v první fázi nemoci. Narozdíl od toho byliny jsou po milióny let v kontaktu s bakteriemi a naučily se na jejich vývoj tvořit sofistikované odpovědi. Bylina, která roste tento rok, je o trochu jinou bylinou než ta, která rostla v minulém roce. Byliny navíc nejsou jednosložkové chemikálie a je tedy velmi obtížné pro bakterie vyvinout si na ně rezistenci. Pokud budete umět používat bylinné protokoly, budete vždy o trochu napřed.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Buhnerův bylinný protokol na léčbu anaplasmy a ehrlichiy jednoduše a snadno

Léčíte se z boreliózy a pořád se z ní nemůžete definitivně uzdravit? Zajímáte se o koinfekce k borelióze nebo už víte, že některé z nich máte? Buhnerův bylinný protokol na léčbu anaplasmy a ehrlichiy jednoduše a snadno aneb Koinfekce k borelióze je doplňkový e-book k ebooku Buhnerův bylinný protokol na léčbu boreliózy jednoduše a snadno a pokrývá dvě z koinfekcí boreliózy - anaplasmu a ehrlichiy. Dozvíte se v něm vše stejné jako v e-booku o borelióze, ale pokrývá dvě jiné nemoci, časté koinfekce k borelióze - anaplasmu a ehrlichiy, tedy: - Proč právě Buhnerův protokol je tak funkční i pro léčbu koinfekcí k borelióze? - Jaké byliny koupit? - Jak je to s dávkováním a jak s bylinami začínat? - Kde byliny koupit? - Praktické tipy - Akční kroky Jako bonus navíc dostanete: - Přehled bylin v různých jazycích (pro objednávání bylin ze zahraničí) - Přehled možných vedlejších účinků bylin - Váš léčivý deník
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu Podnikání z pláže v roce 2016 jsem si vytvořila svoje první webové stránky od naprosté nuly díky Stánině preciznímu průběžnému vedení a úžasně zpracovanému kurzu PzP. Kurz podnikání z pláže v roce 2023 mě po mnohaleté pauze v online podnikání motivoval k tomu, abych začala a dodělala on-line produkt na bylinnou léčbu boreliózy. I když jsem věděla, že by bylo dobré něco takového světu nabídnout, bylo to přede mnou jako velké sousto. Kurz je skvělý v tom, jak krok po kroku člověka vede a tím dodává motivaci k úspěšnému dokončení celého díla.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže