header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Petra Maršíková – Život na prvním místě Petra Maršíková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem certifikovaná koučka s celostním přístupem a průvodkyně na cestě ke svobodě, radosti a spokojenému životu. Jsem také sociální pedagožka, maminka dvou úžasných bytostí a manželka skvělého muže. Již řadu let se věnuji tématům osobního rozvoje, sebepřijetí a vztahům. Pomáhám lidem nalézt jejich poslání, poslouchat své vnitřní nastavení tak, aby se nebáli dělat rozhodnutí, která je dovedou ke spokojenějšímu životu ve všech jeho oblastech. Pomáhám, převážně ženám, s životními změnami, náročnými vztahovými situacemi, rozchody. Učím je najít cestu k sobě samým, překonat limity, strachy, úzkosti a zvýšit si tak sebevědomí. Ukazuji jim směr z neřešených a zacyklených životních situací. Nacházíme příčiny životního stresu, rozpouštíme staré a nevyhovující způsoby jednání a myšlení a nahrazujeme je pochopením, novými náhledy a návyky, které vedou k vnitřnímu klidu a spokojenému životu ve všech jeho oblastech. Mým posláním je provést lidi procesem uvědomění, že dokážou víc, než si myslí.

Čtyři kroky k překonání strachu ze změny – anebo jak si udržet vnitřní klid

Tento e-Book Vám bude praktickým návodem, jak se strachem pracovat tak, aby neovládal on Vás, ale Vy jste byli tvůrci Vašeho života. Abyste se nebáli udělat v životě změny, které Vás dovedou ke spokojenějšímu životu ve všech jeho oblastech.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Objev své JÁ v zrcadle duše

Cítíte, že nedosahujete plného potenciálu žít spokojený a naplněný život? Vnímáte, že život nežijete, ale přežíváte? Pro spoustu z nás je velmi těžké nalézt, znovu objevit a naplnit to, po čem vlastně celý život toužíme. A přesně o tom je tento e-book. Není to jen chabá teorie. Pokud absolvujete akční kroky – objevíte své JÁ a naplníte tak své sny. V knize se dovíte, jak rozhýbat svou životní energii, objevit své JÁ a probudit tak v sobě všechny sny a tužby, na které jste již dávno zapomněli. S akčními kroky, které v knize najdete můžete začít HNED a zažehnete tak opět svou životní jiskru!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Z kurzu jsem jednoznačně nadšená. Přihlásila jsem se do kurzu, abych si sama nastolila cestu ke svobodě, radosti a tím pádem spokojenějšímu životu. Touto cestou jdu již pár let, ale chtěla jsem si konečně začít plnit sny, mít své podnikání, svůj projekt a naučit se všechny ty „technikálie“, kterými jsem do té doby byla nepolíbená. Z nastavení mysli zaměstnance jsem díky kurzu a o to raději transformovala svůj mindset na podnikatele, což po 20 letech nebylo opravdu jednoduché. Dnes mám svůj web, magnet zdarma, placený produkt a chystám se na další placené produkty v podobě kurzů apod. Vím, jak napsat poutavý článek na blog, jak pracovat s e-mailingem, a tím pádem cesta ke svobodě, naplnění, pomoci druhým zdá se být čím dál více jasnější. Jsem velmi ráda, že jsem vytrvala, i když to mnohdy nebylo lehké. Ale investovala jsem do sebe, do vzdělání, do mých snů a budu v dalším prohlubování těchto vědomostí ráda pokračovat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže