header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Pět kouzel zahrady Petra Kvapil Procházková | TOP5 🏆 Plážová výzva 2022

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem nadšená propagátorka kvetoucích trvalkových výsadeb a designérka přírodních zahrad. Učím, jak si navrhnout a vytvořit nádherný kvetoucí záhonek, který je efektní od jara až do zimy. Miluju přirozené zahrady organických tvarů. Jásám, když se na zahradě snoubí užitek s estetikou. A s nejvyšší pokorou žasnu, kolik síly a moudrosti lze z takové zahrady čerpat. Co mne fascinuje nejvíc, jsou trvalky: květiny, traviny i kapradiny. Celé bylinné patro zahrady, které probouzí pocit zvláštního luxusu, ale zároveň je tak naprosto přirozeně obyčejné. S kvetoucími trvalkami se v prostoru objeví i motýli, a to je přesně ten moment, kdy se zahrada promění v kvetoucí ráj. Zároveň ta proměna energie, nevyhnutelně promění i vás. Stanete se vnímavějšími, citlivějšími a kreativnějšími. Jste nasycení krásou a vyživení něžností. Pokud chcete začít tvořit vlastní ráj s poletujícími motýly a potřebujete před tím nasát inspiraci, zvu vás ke mně do Pěti kouzel zahrady, kde plyne proud inspirace a podpory. Ráda se stanu vaší průvodkyní na dobrodružné cestě k nádherné zahradě.

11 kouzelných TRVALEK aneb jaké květiny vybrat (nejen) do přírodní zahrady, aby rostly, kvetly, voněly a dělaly vám radost

Povím vám: - PROČ vyměnit trávník právě za trvalky, - CO a KOHO přilákáte do zahrady, - JAKÉ tři základní otázky si musíte zodpovědět při výběru trvalek, - KTERÁ další hlediska ještě můžete promyslet. Zkusíte si: Na mých 11 nejoblíbenějších trvalkách si hezky prakticky vyzkoušíte, jak vybrat ty pravé květinky, které budou růst a kvést právě na vaší zahradě a dělat radost právě vám. Nechte se inspirovat a nadchnout pro trvalky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak si vytvořit kouzelný kvetoucí záhonek

Seznámím vás s alchymií tvorby skvělého fungujícího kvetoucího záhonku. Naučím vás, jak si navrhnout záhonek, který bude nádherný od jara až do prvních mrazů a efektní i v zimě. Provedu vás celým procesem od první VIZE, skrze NÁVRH až po skutečnou REALIZACI. Předám vám prověřené tipy, jak realizovat s radostí a lehkostí ve spolupráci s přírodou. Pojďte se propojit se svoji kreativitou, objevit svůj tvůrčí talent a vytvořit si nádherné místo k životu. S eBookem a dalšími užitečnými bonusy to zvládnete snadno.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážovou přípravkou jsem prošla v roce 2018. Už tenkrát jsem objevila svoje TÉMA. Jenže nebyl ještě ten správný čas. Přišlo mi příliš neuvěřitelné a tak jsem ho nechala jen tak ležet mezi dalšími nápady a skoro na něj zapomněla. V roce 2020 však to semínko začalo klíčit a drát se na světlo světa a já si s velkým nadšením začala doplňovat vzdělání v oboru a sbírat zkušenosti v reálných zahradách. A v roce 2022 jsem vstoupila do PLÁŽOVÉ ZÁKLADKY s tím, že si potřebuji postavit svůj WEB. Jak já byla naivní, že je to jen o WEBU! Kurz mi otevřel úplně nové obzory včetně těch seberozvojových. Jedno velké WAUW by na to nestačilo! Naučil mě, jak zvládnou technické věci. Naučil mě, jak dělat a hlavně dokončovat i velké projekty. A stala jsem se součástí úžasné podporující party lidí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže