header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Permazahrada Kořenáč Venda Preussl-Kroneberg

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem Venda Preussl-Kroneberg z permazahrady Kořenáč a naučím tě, jak si na zahradě nastartuješ voňavou, úrodnou a živou půdu, vypěstuješ křupavou a zdravou zeleninu - a to celoročně, a jak ze vší té nádhery v kuchyni vykouzlíš dobroty plné života a fantazie.

3 PRVKY PERMAKULTURY KTERÉ VÁM POMOHOU NA ZAHRADĚ  ... A BUDOU I KRÁSNĚ VYPADAT

V tomto eBooku nahlédnete do myšlení permakulturního zahradníka. Dozvíte se, jaké tvůrčí prvky můžete použít, aby vaše zahrada byla stejnou mírou výnosná, trvale udržitelná a také krásná.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

PĚSTUJME! Pěstovací pomocníček

Díky eBooku PĚSTUJME! PĚSTOVACÍ POMOCNÍČEK dostanete moje po léta ozkoušené, výhodné kombinace zeleniny. V eBooku získáte plánky pro 14 záhonů, které vám od jara do podzimu budou rodit krásnou zeleninu. No a tím se za pochodu naučíte na záhonku sami zeleninu kombinovat podle vlastních potřeb.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

KAMENNÁ PYRAMIDA - dárek zahradě

Zahrada tě celý rok zásobuje zeleninou, bylinkami a ovocem. Nabízí ti místo k oddechu a nabrání nových sil. Je ti oázou klidu, ale i prostorem pro setkání s rodinou, pro dýchánky a grilovačky s přáteli, pro hry a učení se, pro lelkování i pro tvořivost. Napadlo tě někdy, co bys mohl zahradě odvděčit? Co jí - a všem malým pomocníčkům, kteří ji obývají - dát zpátky? CHTĚL BYS PRO ZAHRADU VYTVOŘIT DÁREK? O tom je tento kurz - pustíme se do toho společně :-)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

MIKRO(B)KURS KIMČI ŽIJE!

Je čas sklizně a ty si chceš naložit zeleninu - ALE bez hromad cukru a hodin vaření, jen aby se to nekazilo? Chceš si vyzkoušet nové chutě a vykouzlit si přitom ozdravující elixír a nakopávač imunity? O TOM JE TENTO KURZ - zvu tě na výpravu na dálný východ (do tvé vlastní kuchyně :-) ). Ukážu ti jedno z tajemství zdravého života a dlouhověkosti, které pochází původně z dálné Koreje. V MIKRO(b)KURZU společně pronikneme do tajemství pokladu zdraví zvaného KIMČI. 김치
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

ZIMNÍ PĚSTOVACÍ VÝZVA

Dlouho jsem si myslela, že sezóna v zahradě končí s poslední sklizenou mrkví, zrytými záhonky a shrabaným listím. Netušila jsem, že by mohlo být tak JEDNODUCHÉ a SPOLEHLIVĚ ÚSPĚŠNÉ si léto o pár měsíců natáhnout a prostě PĚSTOVAT DÁL I V ZIMĚ - jako by se nechumelilo. O tom je tento kurz a naučíme se s partou podobných "pěsto-bláznů", jak se i v zimě samozásobit čerstvě sklizenou zeleninou.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

MULČUJME A PEČUJME!

Tento sezónní kurz je pro všechny, kteří nechtějí ze zahrady jen brát, ale touží taky dávat zpět. Naučíme se společně, jak o půdu pečovat, co je vhodné pro její úrodnost provádět na podzim a co na jaře a v průběhu hlavní sezóny. V rámci modulu MULČOVACÍ MAGIE se naučíme mulčovat. Zameteme s různými mýty a osvojíme si tuhle techniku, která se už spoustě lidem osvědčila jako opravdový "game changer".
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Už více než 10 let se zabývame hospodařením na malé farmě, pěstováním zeleniny, chovem různých zvířat, zpracováním úrody - prostě soběstačným a udržitelným způsobem života. Být laskaví k přírodě a učit se od ní je prostě naší vášní. No a taky nás už vždycky moc bavilo, když k nám přijeli podobně naladění lidé a my jim mohli ukázat jak dojit kozu, vyrobit si sýr a nebo třeba, jak se pěstuje zářivý mangold. Stejně jako se v přírodě všechno děje přesně v pravý čas, tak se nám díky Stáně a Jirkovi a kurzům Podnikání z pláže perfektně načasovaně otevřela možnost, jak se o naše zkušenosti začít dělit i v online světě. Jsme na cestě a učíme se dál :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže